حضرت آیت الله مکارم شیرازی: کمیته امداد به جنبه های خدماتی و همچنين فرهنگی توجه کند

%name حضرت آیت الله مکارم شیرازی: کمیته امداد به جنبه های خدماتی و همچنين فرهنگی توجه کند
حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی بر توجه کمیته امداد به جنبه های خدماتی و همچنين فرهنگی تاکید کردند.

به نقل از روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا در قم، مرجع تقلید شیعیان عصر امروز در دیدار رئیس کمیته امداد امام و پيشوا خمینی(ره) که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، اظهار داشت: مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است در کمیته امداد برای تمامی تيم های سنی برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی مجزا پیش بینی مي شود.

او ارتقای جنبه های فرهنگی کمیته امداد را عامل بهره بري و استفاده درست تر از کمک های مردمی دانست و همچنين افزود: جنبه های خدماتی و همچنين فرهنگی نیز مانند کمک های نقدی مردمی در کمیته امداد دارای اهمیت بوده و همچنين باید این جنبه نیز موردتوجه قرار گیرد.

آیت الله مکارم شیرازی، کمیته امام و پيشوا امام و پيشوا خمینی(ره) را از افتخارات جمهوری اسلامی دانست و همچنين گفت: امام و پيشوا خمینی(ره) این کمیته را راه اندازی کرد و همچنين در هر جامعه ای وجودی نهادی مانند کمیته امداد برای کمک رسانی به اشخاص از کار افتاده ضروری است.

او با تاکید بر اینکه توانمندسازی و همچنين ایجاد بستر مناسب برای درآمدزایی از اهداف مهم کمیته امداد است، اضافه کرد: اینکه کارهای مرتبط به نیکوکاری به مساجد واگذار می مي شود ممکن است برخی اشخاص سودجو را به سمت مضر و همچنين بد بهره بري و استفاده ببرد که باید دقت ها و همچنين حساسیت های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برای جلوگیری از این موضوع وجود داشته باشد.

این مرجع تقلید شیعیان مطرح کرد: در صورتي که حمایت های کمیته امداد در جامعه وجود نداشته باشد، مسائل اجتماعی در جامعه با افزایش مواجه می مي شود و همچنين این حمایت ها برای جامعه بسیار مفید است.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: کمیته امداد به جنبه های خدماتی و همچنين فرهنگی توجه کند در تاریخ ۲۰۱۹-۰۹-۱۸ ۲۰:۲۴:۵۵ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان