حضرت آیت الله مکارم شیرازی: همه باید دست به دست هم دهند تا قمی آباد، بالنده و همچنين با نشاط  معنوی و همچنين دینی داشته باشیم

%name حضرت آیت الله مکارم شیرازی: همه باید دست به دست هم دهند تا قمی آباد، بالنده و همچنين با نشاط  معنوی و همچنين دینی داشته باشیم
حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی

شفقنا-حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با توجه دادن دولتمردان و همچنين مسئولان به موقعیت شهرستان قم، بر نیاز قم به یک فرودگاه بین المللی تاکید کردند.

به به گفته شفقنا، این مرجع تقلید شیعیان در دیدار استاندار قم، با تبریک دهه امامت و همچنين ولایت بویژه عید سعید غدیر، شهرستان قم را به دلیل وجود بارگاه منور کریمه اهل بیت(ع)، مسجد جمکران و همچنين حوزه های علمیه، دارای موقعیتی ممتاز و همچنين استثنایی خواندند.

ایشان تاکید کردند: قم مرکز حوزه های علمیه، پایگاه اصلی فقاهت و همچنين مرجعیت، خاستگاه انقلاب و همچنين دارای جاذبه های معنوی و همچنين مذهبی بسیاری است و همچنين سالانه بیش از ده میلیون فرد يا شخص از داخل و همچنين خارج کشور به این شهرستان  سفر می کنند.

آیت الله مکارم شیرازی ویژگی دیگر قم را سابقه تاریخی آن هم دانسته و همچنين گفتند: شهرستان قم از زمان ائمه معصومین(ع) مورد توجه بوده؛ وجود مسجد امام و پيشوا حسن عسکری(ع) دلیل و همچنين شاهدی بر این مدعاست؛ همچنین قمی ها و همچنين رجال این شهرستان از قدیم الایام مورد توجه بوده اند.

ایشان با بیان این که دیگر شهرهای کشور جز مشهد چنین امتیازاتی را ندارند، بیان داشتند: این موقعیت و همچنين جایگاه توجه بیشتر و همچنين ویژه دولتمردان را می طلبد؛ ولي بايد توجه داشت متاسفانه حکومت آن هم توجه شایسته و همچنين مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را نسبت به این شهرستان ندارد.

مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر این که حکومت به قم و همچنين حوزه بدهکاری دارد، تصریح کردند: باید مسؤولان و همچنين دولتمردان را به امتیازات و همچنين موقعیت ویژه این استان توجه داد تا آنچه شایسته این شهرستان مذهبی و همچنين علمی است اتفاق بیفتد.

ایشان افزودند: شامل نیازهای قم یک فرودگاه بین المللی است که در سرنوشت این شهرستان تأثیر فراوان دارد.

آیت الله مکارم شیرازی تاکید کردند: همه باید دست به دست هم دهند تا قمی آباد، بالنده و همچنين با نشاط  معنوی و همچنين دینی داشته باشیم؛ امیدواریم تو بتوانید در این مسیر قدم های خوبی بردارید، ما نیز برای موفقیت تو دعا می کنیم.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: همه باید دست به دست هم دهند تا قمی آباد، بالنده و همچنين با نشاط  معنوی و همچنين دینی داشته باشیم در تاریخ ۲۰۱۹-۰۸-۲۲ ۱۴:۲۸:۲۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان