حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: شهروندان و مردم شهر نباید در سختی و همچنين ناراحتی باشند

%name حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: شهروندان و مردم شهر نباید در سختی و همچنين ناراحتی باشند

شفقنا-حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی با بیان اینکه شهروندان و مردم شهر نباید در سختی و همچنين ناراحتی باشند، گفتند: این فرصت چند روزه‌ای که برای تو پدید آمده است، فرصت بسیار مهمی است که بتوانید حُسن اعتماد شهروندان و مردم شهر به دین و همچنين نظام را جلب کنید.

به نقل از شفقنا، مرجع تقلید شیعیان در دیدار دست يار رئیس جمهوری با ابلاغ سلام به ریاست‌ جمهوری و همچنين همکاران ایشان، ابراز امیدواری کردند: در این دو سال شمسي باقی‌مانده خدمت، حکومت بتواند کارهای بسیار مفیدی برای مملکت و همچنين رفاه و همچنين آسایش شهروندان و مردم شهر و همچنين نیز خدمت به جهان اسلام بردارد، و همچنين این سرمایه خوب و همچنين ماندگاری برای حکومت باشد.

ایشان در قسمت دیگری از سخنان خود، با توجّه به گرانی موجود در کشور افزودند: شهروندان و مردم شهر شریف و همچنين بزرگوار ایران نباید در سختی و همچنين ناراحتی باشند. کاری کنید که با اعتماد به تو و همچنين دیدن کارهای خوب و همچنين رفاه و همچنين راحتی، توجه و همچنين عقیده‌شان به دیانت بیشتر مي شود که امام و پيشوا زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف هم از ما همین را می‌خواهند. این فرصت چند روزه‌ای که برای تو پدید آمده است، فرصت بسیار مهمی است که بتوانید حُسن اعتماد شهروندان و مردم شهر به دین و همچنين نظام را جلب کنید.

آیت الله صافی گلپایگانی در ادامه، با توجه به امر حجاب گفتند: باید به مسأله حجاب توجه بیشتری داشت. اکثریت ملّت شریف ما پایبند و همچنين متعهّد به احکام شرع می‌باشند و همچنين رعایت دستورات دین مبین اسلام برای آنها اهمیت دارد، لذا در این مسأله مهم، اهتمام و همچنين توجّه بیشتری داشته باشید.

با حفظ عزت و همچنين شرافت کشور و همچنين نظام با کشورهای دیگر ارتباط و رابطه برقرار کنید

ایشان در قسمت و بخش دیگری از توصیه‌های خود ابراز امیدواری کرد: ارتباط و رابطه‌ی با کشورهای دیگر با حفظ عزّت و همچنين شرافت کشور و همچنين نظام اسلامی، بسیار اهمیت دارد به خصوص با کشورهای منطقه و همچنين جهان اسلام، که ارتباط با آنها، مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري و همچنين ضروری است.

مرجع تقلید شیعیان در قسمت پایانی این دیدار، راجع به اهمیت خدمت به شهرستان قم و همچنين زائران کریمه اهل بیت علیهم‌السلام، تذکّراتی را ارائه کرده و همچنين برای موفقیت دست‌اندرکاران و همچنين مسئولان امر، در خدمت به اسلام و همچنين مکتب نورانی اهل بیت علیه‌السلام و همچنين رفاه و همچنين آسایش شهروندان و مردم شهر و همچنين رفع نگرانی آنان دعا کردند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: شهروندان و مردم شهر نباید در سختی و همچنين ناراحتی باشند در تاریخ ۲۰۱۹-۰۸-۲۹ ۲۲:۱۲:۵۳ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان