حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: اعزام زیارت اولی ها به عتبات عالیات ادامه یابد

%name حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: اعزام زیارت اولی ها به عتبات عالیات ادامه یابد

شفقنا- حضرت آیت الله صافی گلپایگانی گفتند: اعزام زیارت‌اوّلی‌ها به مشاهد مشرّفه و همچنين عتبات عالیات کار بسیار مهمّ و همچنين ارزشمندی است که باید ادامه یابد.

به نقل از شفقنا، این مرجع تقلید شیعیان در دیدار مسئولان و همچنين اعضای مؤسسه حضرت خدیجه سلام‌الله علیها
با تقدیر و همچنين تشکّر از دست‌اندرکاران این مؤسسه، گفتند: از خدماتی که تو عزیزان انجام می‌دهید بسیار تشکّر می‌کنم. قدر این افتخاری که نصیب تو شده است را بدانید که ان‌شاء الله اسباب توجه حضرت ولیّ‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهد بود و همچنين اوّل کسی که از این اقدامات، خوشحال و همچنين خرسند می‌شوند، آن هم حضرت می‌باشند.

ایشان، اعزام افرادی که توانایی تشرّف به عتبات و همچنين مشاهد مشرّفه را ندارند بسیار ارزشمند خوانده و همچنين افزودند: توفیقی که برای تو و همچنين بانیان این امر تبريک و مبارک و همچنين خیر فراهم شده، عنایت خاصی است که به تو شده است که باید شاکر خداوند متعال باشید و همچنين این کار مهمّ و همچنين ارزشمند را ادامه دهید.

آیت الله صافی گلپایگانی در پایان این دیدار، ضمن مسألت توفیقات بیشتر برای دست‌اندرکاران این مؤسسه، بیان داشتند: کاش من در خدمت تو و همچنين یکی از نوکرهای تو بودم. دعاهای تو مستجاب است. بنده التماس دعا از تو دارم.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: اعزام زیارت اولی ها به عتبات عالیات ادامه یابد در تاریخ ۲۰۱۹-۰۹-۲۰ ۱۴:۰۰:۲۷ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان