حضرت آیت الله سبحانی: امام و پيشوا حسین شعار مبارزه با ظلم و همچنين استکبار است

%name حضرت آیت الله سبحانی: امام و پيشوا حسین شعار مبارزه با ظلم و همچنين استکبار است

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی گفتند: حسین علیه السلام مخصوص امت شیعه و همچنين امت اسلامی نیست بلکه علامت و همچنين شعاری علیه کاروان ظلم و همچنين استکبار است.

به نقل از روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا، این مرجع تقلید شیعیان در دیدار سفیر عراق در ایران با خواندن و قرائت آیه « واعتصموا بحبل الله جمیعا و همچنين لا تفرقوا» ابراز داشتند: این آیه ازعجیب ترین و همچنين زیباترین آیات الهی در قرآن کریم است و همچنين از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

ایشان افزودند: انسان در ابتدا فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن می کند که چرا گفته نشده به قرآن کریم یا به اسلام چنگ بزنید؟ گمان می کنم که قرآن کریم کلمه «حبل» را در این آیه برای بیان نقطه ای خاص به کار برده است و همچنين آن هم هم این است که امت متفرق و همچنين از هم پاشیده مانند فردی است که در چاه افتاده است؛ چنین فردی محکوم به مردن و مرگ است ولي بايد توجه داشت امکان اینکه برایش موفقیت نوشته مي شود و همچنين نجات یابد وجود دارد و همچنين او می تواند با ارسال یک ریسمان به چاه و همچنين بالا کشیدنش نجات پیدا کند.

آیت الله سبحانی، ریسمان وحدت را تنها راه نجات امت اسلامی دانسته و همچنين گفتند: امت اسلامی اعم از شیعی و همچنين سنی و همچنين حتی اهل کتاب برای نجات از بحران ها می بایست با توجه به اشتراکات به ریسمان وحدت چنگ بزنند.

ایشان با توجه به نزدیک بودن ایام اربعین بیان داشتند: حسین علیه السلام مخصوص امت شیعه و همچنين امت اسلامی نیست بلکه علامت و همچنين شعاری علیه کاروان ظلم و همچنين استکبار است و همچنين گویا مردمی که اکنون در برابر ظلم و همچنين استکبار می جنگند، مبارزه با ظلم  را از امام و پيشوا حسین(ع) الهام می گیرند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله سبحانی: امام و پيشوا حسین شعار مبارزه با ظلم و همچنين استکبار است در تاریخ ۲۰۱۹-۰۹-۲۰ ۱۶:۴۷:۰۱ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان