دیدار رئیس پلیس جدید نجف اشرف با حضرت آیت الله بشیر نجفی

%name دیدار رئیس پلیس جدید نجف اشرف با حضرت آیت الله بشیر نجفی

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی بشیر نجفی در دیدار رئیس پلیس جدید نجف اشرف گفت: نجف اشرف شهرستان مقدسی است و همچنين نگاه جهان به آن هم است بنابراین مسئولیت تو بسیار پهناور و بزرگ است.

به به گفته سرویس ترجمه شفقنا از عراق، آیت الله نجفی خطاب به «سرتیپ فائق الفتلاوی» رئیس پلیس نجف اظهار کرد: نگاه جهان به نجف اشرف است و همچنين وقایع آن هم را زیر نظر دارند بنابراین مسئولیتی که به شمار سپرده شده بسیار خطیر است.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان دولتی باید به مسئولیتهایشان عمل کنند، تاکید کرد: پرونده امنیتی بویژه در نجف اشرف امر خطیری است و همچنين باید نقش سرویس های اطلاعاتی برای رسیدن به افرادی که به دنبال ضربه زدن به مومنان خواهند بود، فعال مي شود و همچنين چنین افرادی پیش از انجام جنایت هایشان به دست نیروهای امنیتی بیفتند.

مرجع تقلید شیعیان افزود: نجف اشرف شهرستان مقدسی است و همچنين نگاه جهان به آن هم است بنابراین مسئولیتی که به پلیس نجف اشرف سپرده شده پهناور و بزرگ است و همچنين آنها باید با تمام اقتدار و قدرت و همچنين فارغ از تنش های سیاسی، در این زمینه عمل کنند زیرا امنیت نجف و همچنين شهروندانش امانتی در دست نیروهای پلیس است.

 

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

دیدار رئیس پلیس جدید نجف اشرف با حضرت آیت الله بشیر نجفی در تاریخ ۲۰۱۹-۰۸-۰۶ ۰۸:۴۵:۳۵ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان