حضرت آیت الله نوری همدانی: همه با وحدت به فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن خدمت به شهروندان و مردم شهر باشند

%name حضرت آیت الله نوری همدانی: همه با وحدت به فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن خدمت به شهروندان و مردم شهر باشند

شفقنا-حضرت ایت الله العظمی نوری همدانی تاکید کردند: این شهروندان و مردم شهر حق بزرگی به گردن مسولان دارند لذا مسولان در خدمت به شهروندان و مردم شهر کوتاهی نکنند.

به نقل از شفقنا، مرجع تقلید شیعیان در دیدار استاندار قم با تایید طرح های مطرح شده ابراز داشتند: اقدامات تو و همچنين حضور تو در بین شهروندان و مردم شهر و همچنين همچنین بیان طرح هایی از قبیل بازسازی بافت های اطراف حرم و همچنين ایجاد شهرک زائر و همچنين همچنین بررسی وضعیت تولید و همچنين سرمایه گذاری در استان را نشان از همت بلند شماست؛ این نيت و اراده تبريک و مبارک است و همچنين انشاءالله باهمت تو این مسائل عملی مي شود.

ایشان با بیان حدیثی از امام و پيشوا سجاد(ع)و همچنين اهمیت خدمت به شهروندان و مردم شهر افزود: همه باید بدانتد که طلبکار اصلی شهروندان و مردم شهر خواهند بود مردمی که خون و همچنين شهید دادند و همچنين پای نظام و همچنين انقلاب ایستادند ومسولان بدهکار این شهروندان و مردم شهر خواهند بود.

آیت الله نوری همدانی بااشاره به مطلب چند روز پیش سخنگوی حکومت مبنی بر اعلام قیمت صدکالا بطور هر روز خدا از طریق رسانه برای جلوگیری از تورم و همچنين افزایش قیمت، عملی شدن آن هم را بطور جدی خواستار شدند.

ایشان عنوان کردند: همه باید با کمک و همچنين وحدت تنها و فقط به فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن خدمت به شهروندان و مردم شهر بوده و همچنين در این جنگ اقتصادی وتحریم با مدیریت صحیح انشاءالله معظلات و مسائل و مشکلات حل مي شود.

مرجع تقلید شیعیان درپایان بابیان روایاتی به اهمیت جایگاه قم و همچنين اهل آن هم پرداختند و همچنين گفتند: وجود حرم کریمه اهل بیت فاطمه معصومه سلام الله علیها در این شهرستان سبب می مي شود تلاش را چند برابر کنیم و همچنين تا می توانیم به زائران و همچنين مجاوران آن هم حضرت خدمت نماییم.

ایشان باتوجه به این موضوع که این شهرستان خاستگاه انقلاب اسلامی است ابراز داشتند: باید قم یک الگوی دینی و همچنين انقلابی برای همه شهرستان ها باشد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نوری همدانی: همه با وحدت به فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن خدمت به شهروندان و مردم شهر باشند در تاریخ ۲۰۱۹-۰۸-۲۲ ۱۰:۲۱:۳۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان