حضرت آیت الله صافی گلپایگانی:چرا جامعه بشری،مدعیان حقوق انسان‌ها در قبال حوادث کشمیر سکوت نموده اند

%name حضرت آیت الله صافی گلپایگانی:چرا جامعه بشری،مدعیان حقوق انسان‌ها در قبال حوادث کشمیر سکوت نموده اند

شفقنا -حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی اظهار داشتند: چرا جامعه بشری، مدعیان حقوق انسان‌ها و همچنين نهاد ملل و همچنين نیز نهاد کنفرانس اسلامی در قبال حوادث کشمیر سکوت نموده و همچنين این جنایات را علیه انسان‌های بی‌دفاع و همچنين مظلوم محکوم نمی‌کنند؟

به نقل از شفقنا حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی به مناسبت حوادث ناگوار کشمیر پیامی صادرکردند.

متن پیام این مرجع تقلید شیعیان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“و همچنينَمَا نَقَمُوا مِنْهُمْ إِلَّا أَنْ یُؤْمِنُوا بِاللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَمِیدِ”
حوادث ناگواری که هم اکنون در کشمیر هند در حال وقوع است قلب هر انسان آزاده‌ای را آزرده و همچنين متأثر می‌کند. شهروندان و مردم شهر بی‌گناه و همچنين مظلوم کشمیر، کدام جرم و جنايت و همچنين گناهی را مرتکب شده‌اند که امروز با شدیدترین ظلم و همچنين ستم مأموران نظامی هند مواجه خواهند بود، منزل و خانه و همچنين کاشانه خود را از دست داده و همچنين تعداد زیادی از آنها شهید و همچنين مجروح و همچنين تعدادی هم در زندان‌ها با شکنجه‌های قرون وسطایی روبرو خواهند بود.
چرا جامعه بشری، مدعیان حقوق انسان‌ها و همچنين نهاد ملل و همچنين نیز نهاد کنفرانس اسلامی سکوت نموده و همچنين این جنایات را علیه انسان‌های بی‌دفاع و همچنين مظلوم محکوم نمی‌کنند؟
متاسفانه حکومت‌های اسلامی به حکومت مرکزی هند حتی یک تذکر هم نمی‌دهند. در صورتي که همه حکومت‌های اسلامی باهم متحد بودند و همچنين در مقابل این جنایت پهناور و بزرگ اقدام واحد می‌کردند حتماً حکومت هند دست از این حرکات وحشیانه خود برمی‌داشت.
ما ضمن محکوم کردن این حوادث ضد بشری در هند و همچنين در جاهای دیگر، از حکومت مرکزی هند می‌خواهیم هرچه زودتر حقوق شهروندان و مردم شهر بی‌گناه کشمیر را رعایت نموده و همچنين به جنایات خود خاتمه دهد.
ادامه این حرکت ضد انسانی برای کشور هندوستان که خود را مدافع حقوق ادیان و همچنين اقوام گوناگون می‌داند موجب ننگ و همچنين ذلت و همچنين خواری می‌باشد.
خداوند منتقم قهّار می‌فرماید:
“و همچنينَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ”

۱۴ ذی الحجه الحرام ۱۴۴۰
لطف الله صافی

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی:چرا جامعه بشری،مدعیان حقوق انسان‌ها در قبال حوادث کشمیر سکوت نموده اند در تاریخ ۲۰۱۹-۰۸-۱۶ ۲۲:۰۴:۰۷ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان