حضرت آیت الله بشیر نجفی: مبلغان و همچنين مرشدان دینی از گردهمایی جهانی حج بهره بري و استفاده ببرند

%name حضرت آیت الله بشیر نجفی: مبلغان و همچنين مرشدان دینی از  گردهمایی جهانی حج بهره بري و استفاده ببرند

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی بشیر نجفی گفت: حج یک گردهمایی پهناور و بزرگ جهانی است و همچنين مبلغان  باید از این گردهمایی برای آگاه سازی مومنان بهره بري و استفاده کنند.

به به گفته سرویس ترجمه شفقنا از عراق، آیت الله نجفی با تاکید بر این موضوع افزود: مبلغان و همچنين مرشدان دینی باید از این گردهمایی بهره بري و استفاده کرده و همچنين اهمیت فرهنگ سازی در مورد پل های ارتباط با حوزه علمیه نجف اشرف جهت هدایت آنها به راه راست را به آنها گوشزد کنند.

وی که در دیدار کاروان حج عراق پیش از سفر به سرزمین های مقدس سخن می گفت بر لزوم تلاش برای ارشاد مومنان و همچنين هدایت آنها به سمت اعمال صحیح و همچنين آگاهی سازی  آنها از ابعاد حج و همچنين تاثیر آن هم روی اشخاص تاکید کردو افزود: مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است همه با هم اتحاد داشته باشند و همچنين از تفرقه و همچنين اختلافات دوری کنند.

مرجع تقلید شیعیان در ادامه بر اهمیت خدمت به زائران بیت الله الحرام و همچنين مراقبت از آنها از طریق بذل نهایت تلاش جهت هدایت و همچنين ارشاد آنها و همچنين معرفی ابعاد فقهی و همچنين معنوی حج به آنها تاکید کرد و همچنين خاطرنشان ساخت: عده ای خواهند بود که برای تحریف اسلام ناب محمدی تلاش می کنند ولي بايد توجه داشت باید همگی در این راستا تلاش کنند زيرا و به درستي که یک توطئه است.

آیت الله نجفی در پایان افزود: حج یک گردهمایی پهناور و بزرگ جهانی است که باید مبلغان و همچنين مرشدان دینی از آن هم بهره بري و استفاده کنند و همچنين در راستای آگاه سازی مهمانان خداوند از آن هم بهره مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را ببرند.

 

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله بشیر نجفی: مبلغان و همچنين مرشدان دینی از گردهمایی جهانی حج بهره بري و استفاده ببرند در تاریخ ۲۰۱۹-۰۸-۰۳ ۱۲:۵۸:۵۴ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان