برنامه جذاب و جالب و خوب ۶ تن از مراجع تقلید شیعه در فصل تابستان؛ شفقنا به گفته می دهد

%name برنامه جذاب و جالب و خوب ۶ تن از مراجع تقلید شیعه در فصل تابستان؛ شفقنا به گفته می دهد

شفقنا- فصل تابستان ایام فراغت از یک سال شمسي جنب و همچنين جوشش و همچنين فعالیت است و همچنين اقشار متنوع و گوناگون و مختلف شهروندان و مردم شهر برای این فصل برنامه جذاب و جالب و خوب های مختلفی را در راستای کسب نشاط وانرژی بیشتر در آغاز مهرماه برای خود تدارک می بینند. مراجع عظام تقلید ولي بايد توجه داشت در این فصل و همچنين با تعطیلی دروس، برنامه جذاب و جالب و خوب های متفاوتی دارند.

روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا در پیگیری های خود از دفاتر حضرات مراجع عظام تقلید دریافت که ایشان عمده تابستان را در شهرستان مشهد سپری کرده و همچنين به نشست های علمی، تالیف کتب، پاسخ به سئوالات و همچنين … می پردازند. در زیر به برنامه جذاب و جالب و خوب تابستانی برخی مراجع عظام تقلید اشاره می گردد:

حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی سفری به شهرستان مشهد خواهند داشت و همچنين براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانبندی، روزها گعده های علمی در بیت خود خواهند داشت و همچنين مباحثات علمی می کنند و همچنين شب ها نماز مغرب و همچنين عشاء را در مسجد ملاهاشم اقامه خواهند کرد.

ایشان ۱۰ شهریورماه به قم مراجعت می کنند.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی که ۲۵ تیرماه به شهرستان مشهد مشرف شدند، دیدارهایی را با مسئولان این شهرستان خواهند داشت و همچنين همچنین شورای استفتاء به صورت هر روز خدا در دفتر ایشان برقرار است و همچنين به سئوالات مختلفی که به دفتر رسیده پاسخ خواهند داد.

این مرجع تقلید شیعیان ۲۰ مردادماه مشهد را به نيت و اراده شهرستان قم ترک خواهند کرد.

حضرت آیت الله جوادی آملی که همزمان با آغاز فصل تابستان به دماوند رفته بودند، چندروز قبل به منظور زیارت بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و همچنين انجام برنامه جذاب و جالب و خوب های علمی و همچنين تبلیغی به مشهد سفر کردند و همچنين در ابتدای وارد شدن، مورد استقبال نمایندگان آستان قدس رضوی و همچنين مدیریت حوزه های علمیه خراسان قرار گرفتند.

این مرجع تقلید شیعیان در مدت اقامت خود در مشهد مقدس همچنين و علاوه بر برنامه جذاب و جالب و خوب های هر روز خدا و همچنين جلسات علمی، دیدارهایی را نیز با علما، فضلا و همچنين شخصیت های برجسته شهرستان مشهد خواهند داشت.

ادامه تحقیق و همچنين تالیف و همچنين تدقیق سه کتاب مهم شرح حکمت متعالیه، فصوص الحکم و همچنين تحریر نهج البلاغه شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های آیت الله جوادی آملی در تابستان خواهد بود.

همچنین جلسات درس اخلاق آیت الله جوادی آملی تا پایان تابستان در حسینیه احمدآباد دماوند برقرار خواهد بود و همچنين هفته آخر شهریورماه به قم مراجعت خواهند کرد.

حضرت آیت الله العظمی سبحانی از روز شنبه راهی شهرستان مشهد شده و همچنين دو هفته در این شهرستان اقامت خواهند داشت.

این مرجع تقلید شیعیان، در این مدت نماز ظهر و همچنين عصر را در شبستان امام و پيشوا خمینی حرم ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) اقامه خواهند کرد و همچنين از ۳۰ تیرماه به بیان سلسله دروس اندیشه اسلامی می پردازند.

حضرت آیت الله العظمی صانعی هم تابستان را در شهرستان مشهد سپری خواهند کرد و همچنين صبح ها در دفتر خود به مطالعه و همچنين ارائه مباحث متنوع و گوناگون و مختلف علمی خواهند پرداخت. ایشان طی ۱۰ روز دیگر به قم مراجعت خواهند کرد.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی هم برنامه جذاب و جالب و خوب تابستانی خود را به این صورت تنظیم کرده اند که مدتی را در قم و همچنين چندروزی را هم در شهرستان مشهد به صورت متناوب خواهند بود و همچنين در این مدت به تالیف کتب خواهند پرداخت.

 

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

برنامه جذاب و جالب و خوب ۶ تن از مراجع تقلید شیعه در فصل تابستان؛ شفقنا به گفته می دهد در تاریخ ۲۰۱۹-۰۷-۲۳ ۱۰:۴۱:۱۸ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان