اسلام هراسی در نگاه حضرت آیت الله جوادی آملی

%name اسلام هراسی در نگاه حضرت آیت الله جوادی آملی

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی گفتند: اسلام هراسی یک معنای بد دارد که دشمنان آن هم را به دروغ ترویج می کنند که مسلمانان را تروریست و همچنين خشن معرفی کنند.

به نقل از شفقنا، مرجع تقلید شیعیان امروز در خطبه های نماز عید سعید قربان که با حضور آحاد شهروندان و مردم شهر مومن و همچنين متدین در حسینیه احمدآباد شهرستان دماوند برگزار شد، با تاکید بر تقویت هرچه بیشتر اقتدار و قدرت دفاعی کشور، اظهار داشتند: اسلام هراسی یک معنای بد دارد که دشمنان آن هم را به دروغ ترویج می کنند که مسلمانان را تروریست و همچنين خشن معرفی کنند ولي بايد توجه داشت معنای دقیق و همچنين صحیح اسلام هراسی این است که آنقدر سلاح های تو قوی و همچنين پیشرفته باشد که دشمن به خود جرات تجاوز ندهد.

ایشان خاطرنشان کردند: خدای سبحان فرمود: «و همچنينَ لْیجِدُوا فیکُمْ غِلْظَهً»، این امر غایب امروز خطاب به ما نیز هست، یعنی طرزی تو مسلّح باشید، طرزی آماده باشید که دشمن از تو بترسد! این قله دماوند منشاء خیر و همچنين برکت است ولي بايد توجه داشت هیچ احدی به خود اجازه نمی دهد با بیل و همچنين کلنگ به جنگ این قله برود. فرمود خیر تو به دیگران برسد ولي بايد توجه داشت در بعد دفاعی طرزی آماده باشید که دشمن به خودش اجازه ندهد برای تو مزاحمت ایجاد کند.

آیت الله جوادی آملی در فراز دیگری از سخنان خود به اهمیت سنت قربانی کردن در اسلام اشاره کردند و همچنين بیان داشتند: در این شرایط سخت اقتصادی کسانی که می توانند قربانی کنند و همچنين این گوشت را بین نیازمندان تقسیم کنند و همچنين بدانید که خیر و همچنين برکت آن هم چندین برابر به خود تو بر می گردد و همچنين مصداق «و همچنين تثبیتا من انفسهم» است.

ایشان خاطرنشان کردند: وجود گرامی رسول خداوند تبارک و تعالي در عید قربان دو قربانی انجام می داد؛ یکی به نیت خود و همچنين اهل بیت شان قربانی می کردند و همچنين یکی به نیت امت خود قربانی می کردند! این پیامبر که مظهر رحمت و همچنين مهربانی است توانسته بود امثال سلمان ها و همچنين ابوذرها را تربیت کند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

اسلام هراسی در نگاه حضرت آیت الله جوادی آملی در تاریخ ۲۰۱۹-۰۸-۱۲ ۱۱:۴۰:۵۶ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان