کوثر کربلا و همچنين کوثر اربعین جدیدترین آثار آیت الله جوادی آملی منتشر شد

%name کوثر کربلا و همچنين کوثر اربعین جدیدترین آثار آیت الله جوادی آملی منتشر شد

شفقنا- مسئول دفتر آیت‌الله العظمی جوادی آملی در تهران گفت: تلاش داریم با بهره بري و استفاده از روش‌های هنری متنوع و گوناگون و مختلف شامل عکس نگاشت (اینفوگرافی) اندیشه‌های دینی را در سطح شهرستان تهران ترویج کنیم، در همین راستا می‌قدرت طرح‌های جالبی را در سطح ایستگاه‌های مترو اجرا کنیم.

به به گفته شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین امیر میثم سعیدی در گفت وگویی با اشاره به برگزاری نشست خبر تبلیغ دینی به شیوه موثر با حضور اصحاب رسانه در دفتر آیت الله العظمی جوادی آملی، یادآور شد: در این نشست، الگوی ارتباطی روحانیت با نسل جوون در ساحت مکتب تبلیغی، فرهنگی و همچنين علمی حضرت آیت الله جوادی آملی از مراجع معظم تقلید تشریح شد.

مسئول دفتر آیت الله جوادی آملی در تهران افزود: آیت الله العظمی جوادی آملی باور بنیادی به بهره بري و استفاده از ابزار و همچنين شیوه های موثر در تبلیغ دینی دارند و همچنين دفاتر نمایندگی ایشان، نگاه علمی و همچنين نوآورانه ایشان در این حوزه را در سطحی وسیع گسترش می دهند.

او اضافه کرد: دفتر تهران آیت الله العظمی جوادی (واقع در میدان شهدا، خیابان مجاهدین اسلام) برنامه جذاب و جالب و خوب های کوتاه مدت، میان مدت و همچنين بلند مدتی در راستای ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی و همچنين بهره بري و استفاده از ظرفیت مناسبت های دینی و همچنين انقلابی تدوین کرده است.

سعیدی گفت: این دفتر تلاش دارد فعالیت های خود را با همکاری مساجد و همچنين مدارس علمیه و همچنين تعامل سازنده با دستگاه های تبلیغی و همچنين فرهنگی کشورمان انجام دهد و همچنين برای اجرایی شدن این اقدام به تا حال گام های خوبی برداشته ایم.

مسئول دفتر تهران آیت الله جوادی آملی اظهار کرد: تلاش داریم با بهره بري و استفاده از روش های هنری و همچنين عکس نگاشت (اینفوگرافی) اندیشه های دینی را در سطح شهرستان ترویج کنیم، در همین راستا می قدرت طرح های جالبی را در سطح ایستگاه های مترو اجرا کنیم.

این کارشناس حوزه فرهنگ و همچنين اندیشه اسلامی اضافه کرد: دفاتر مراجع تقلید باید از انجام کارهای تکراری و همچنين عادی در حوزه فرهنگ سازی دوری کند و همچنين به سمت ذائقه سازی حرکت کند.

سعیدی در ادامه با بیان اینکه مراسم سوگواری در مصائب اهل بیت(ع) و همچنين بیان مناقب و همچنين فضائل عترت(ع) پنج شنبه ها از ساعت ۸ تا ۹ و همچنين ۳۰ دقیقه در دفتر تهران آیت الله جوادی آملی برگزار می مي شود، گفت: تلاش داریم از همه ظرفیت های فرهنگی، علمی، هنری و همچنين نوآورانه در زمینه اشاعه معارف قرآن و همچنين اهل بیت(ع) بهره بري و استفاده کنیم.

او ادامه داد: کتاب های کوثر کربلا و همچنين کوثر اربعین، جديد و تو و تازه ترین آثار آیت الله جوادی آملی است که به ترتیب در مورد معرفی شخصیت حضرت سیدالشهدا(ع) و همچنين حضرت زینب کبری(س) خواهند بود و همچنين دفتر تهران این مرجع تقلید این کتاب را در اختیار علاقمندان قرار می دهد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

کوثر کربلا و همچنين کوثر اربعین جدیدترین آثار آیت الله جوادی آملی منتشر شد در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۲۳ ۱۴:۱۴:۱۹ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان