حضرت آیت الله وحید خراسانی: هیئات روز شهادت امام و پيشوا صادق بیرون بیایند/ حق رئیس مذهب شیعه ادا نشده است

%name حضرت آیت الله وحید خراسانی: هیئات روز شهادت امام و پيشوا صادق بیرون بیایند/ حق رئیس مذهب شیعه ادا نشده است

شفقنا- حضرت‌آیت‌الله‌ العظمی وحید خراسانی با تصریح به اینکه امام و پيشوا صادق(ع) رئیس مذهب شیعه شناخته نشده است، گفتند: جمیع هیئات باید روز شهادت آن هم حضرت بیرون بیایند و همچنين مملکت را یکپارچه عزا کنند.

به نقل از شفقنا، این مرجع تقلید شیعیان در ابتدای جلسه استفتاء امروز درعظمت برپایی عزاداری شهادت امام و پيشوا‌صادق(ع) بیان داشتند: امام و پيشوا ششم، صادق آل محمد علیهم‌السلام که رأس و همچنين رئیس مذهب است، شناخته نشده است.

ایشان افزودند: جمیع هیئات باید روز شهادت آن هم حضرت بیرون بیایند و همچنين مملکت را یکپارچه عزا کنند، زيرا و به درستي که هرچه هست به برکت رئیس مذهب است.

مرجع تقلید شیعیان ابراز داشتند: ما هم در خدمت‌شان هستیم و همچنين همراهشان برای عرض تسلیت به حرم حضرت معصومه علیهاالسلام می رویم. ان‌شاءالله اجرتان با خود آن هم حضرت است.

ایشان با تاکید بر اینکه احیاء این امر، احیاء امر آل محمد علیهم‌السلام است. یادآور شدند: هر چه عظمت این امر بالا برود، باز هم کم است. حق آن هم حضرت ادا شدنی نیست. آن هم‌چه هست از اصول، فروع، اخلاق، عقائد، منتهی الیه آن هم به برکت جعفر بن محمد علیهما‌السلام است. ان‌شاءالله هیئات همت کنند، روز شهادت مملکت منقلب بشود.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله وحید خراسانی: هیئات روز شهادت امام و پيشوا صادق بیرون بیایند/ حق رئیس مذهب شیعه ادا نشده است در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۲۶ ۱۴:۳۷:۴۳ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان