حضرت آیت الله نوری همدانی: حکومت بانوان کارمند را ملزم به حفظ حجاب اسلامی کند/ خودرو حریم شخصی نیست

%name حضرت آیت الله نوری همدانی: حکومت بانوان کارمند را ملزم به حفظ حجاب اسلامی کند/ خودرو حریم شخصی نیست

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی تاکید کردند: خودرو زيرا و به درستي که در ملاء عام است، حریم نیست و همچنين کار پلیس در این قسمت بسیار مهم است.

به نقل از شفقنا، این مرجع تقلید شیعیان در دیدار فرمانده انتظامی استان قم، با اشاره به سرويس ها و خدمات ارزشمند قوای انتظامی کشور، آرامش و همچنين آسایش شهروندان و مردم شهر را مرهون ایثار و همچنين از خودگذشتگی آن هم ها دانسته و همچنين گفتند: خداوند به تو توفیق داده که در این صحنه قدم گذاشته و همچنين مسئولیتی مهم را عهده دار باشید.

ایشان با بیان این که هر انسانی سه نوع مسئولیت فردی، اجتماعی و همچنين شغلی دارد، افزودند: مسئولیت فردی یعنی این که هر فرد موظف است در راه خودسازی گام بردارد، مسئولیت اجتماعی یعنی نسبت به اجتماع بی تفاوت نبوده و همچنين در قبال عملکرد جامعه حساسیت داشته باشد مانند امر به معروف و همچنين نهی از منکر و همچنين مسئولیت شغلی که تنها امرار معاش نبوده و همچنين امانتی است که به انسان سپرده می مي شود.

آیت الله نوری همدانی با تاکید بر این که امر به معروف و همچنين نهی از منکر برای همه بوده و همچنين هیچ استثنایی ندارد، تصریح کردند: هر کسی وظیفه دارد امر به معروف و همچنين نهی از منکر کند؛ در مرحله اول این که بایستی حساسیت داشت و همچنين انسان با قلبش منزجر باشد، در مرحله دوم با زبان، منطق، نصیحت و همچنين استدلال و همچنين در آخر با قدرتش و همچنين در صورتي که انجام نداد مرده ای است که در میان زندگان زندگی می کند.

ایشان با بیان این که هیچ موضوعی در اسلام به مقدار و اندازه ی امر به معروف و همچنين نهی از منکر تاکید نشده و همچنين با ترک آن هم اشرار بر جامعه مسلط می شوند، گفندت: در تمام دنیا در صورتي که مظلوم، مستضعف و همچنين محرومی باشد بایستی کمک کرد نمونه آن هم فلسطین که در صورتي که کمک های ایران نبود نابود شده بود.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به این که کارو بار يا کسب و کار يا همان شغل نیروی انتظامی بسیار شریف و همچنين مهم است، پيشامد جديد ی حجاب را از وظایف این نیرو دانسته و همچنين ابراز داشتند: یکی از توصیه های مهم امام و پيشوا خمینی (ره) همین پيشامد جديد بود و همچنين تو باید در برابر آن هم بسیار جدی باشید.

آیت الله نوری همدانی با بیان این که حکومت بایستی برنامه جذاب و جالب و خوب ای صادر کند تا تمام زنانی که در ادارات کار می کنند با حجاب اسلامی حضور پیدا کنند، افزودند: خودرو زيرا و به درستي که در ملاء عام است، حریم نیست و همچنين کار پلیس در این قسمت بسیار مهم است.

سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان قم نیز در ابتدای این دیدار گزارشی مبسوط از اهداف، نحوه و همچنين مراحل اجرای طرح ناظر یک ارائه کرد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نوری همدانی: حکومت بانوان کارمند را ملزم به حفظ حجاب اسلامی کند/ خودرو حریم شخصی نیست در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۲۲ ۱۹:۵۴:۴۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان