حضرت آیت الله نوری همدانی: از وضع اقتصادی و همچنين معیشتی شهروندان و مردم شهر احساس شرمندگی می‌کنیم

%name حضرت آیت الله نوری همدانی: از وضع اقتصادی و همچنين معیشتی شهروندان و مردم شهر احساس شرمندگی می‌کنیم

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفتند: امروز دشمن تمام سعی و همچنين قدرت خود را برای بر اندازی نظام به‌کار گرفته ولي بايد توجه داشت با عنایت خداوند تبارک و تعالي قدرت این کار را ندارد.

به نقل از شفقنا، این مرجع تقلید شیعیان در دیدار آیت الله علم الهدی ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه و همچنين مسئولیت امامت جمعه اظهار داشتند: امروز امامت جمعه مسئولیت بسیار بزرگی است و همچنين امامان جمعه باید هم خود انقلابی باشند و همچنين هم جامعه را انقلابی نگهدارند.

ایشان گفتند: البته معنای انقلابی بودن یعنی دشمن شناس باشند، ثمرات و همچنين برکات انقلاب را حفظ و همچنين بیان نمایند، مسائل و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر را پیگیری کنند و همچنين با توجه به اینکه امام و پيشوا جمعه یک واسطه‌ی بین شهروندان و مردم شهر و همچنين مسوولان است باید مسائل و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر را نیز به گوش مسوولان برساند.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به اختلاف افکنی‌ها و همچنين افزایش دشمنیِ دشمنان بیان کردند: امروز دشمن دنبال ایجاد اختلاف است و همچنين تمام قدرت خود را برای براندازی به‌کار گرفته ولي بايد توجه داشت با عنایت خداوند متعال موفق نخواهد بود؛ لذا در چنین شرایطی حفظ وحدت حول محور ولی فقیه مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است.

ایشان ادامه دادند: بنده بارها گفتم و همچنين باز هم می‌گویم، واقعا از وضع اقتصادی و همچنين معیشتی شهروندان و مردم شهر احساس شرمندگی می‌کنیم؛ شهروندان و مردم شهر معظلات و مسائل و مشکلات فراوانی دارند و همچنين مکرر به ما رفت و آمد و مراجعه می‌کنند و همچنين ما هم تذکر می‌دهیم ولي بايد توجه داشت متأسفانه توجه نمی‌کنند؛ بارها گفته‌ایم خیلی از مسائل هیچ ربطی به تحریم ندارد در صورتي که کمی نظارت مي شود و همچنين واسطه‌گری‌ها حذف مي شود بخشی از این معظلات و مسائل و مشکلات برطرف خواهد شد.

این مرجع تقلید در پایان وظیفه اول همه مسوولان را حل معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر دانستند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نوری همدانی: از وضع اقتصادی و همچنين معیشتی شهروندان و مردم شهر احساس شرمندگی می‌کنیم در تاریخ ۲۰۱۹-۰۷-۱۲ ۱۰:۲۳:۱۸ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان