حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مسئولین مشهد و همچنين آستان قدس رضوی مظاهر فقر و همچنين فساد را به حداقل برسانند

%name حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مسئولین مشهد و همچنين آستان قدس رضوی مظاهر فقر و همچنين فساد را به حداقل برسانند
حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی

شفقنا-حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفتند: مسؤولین شهرستان مشهد با کمک آستان قدس تا آنجا که ممکن است از مظاهر فساد و همچنين فقر بکاهند و همچنين آن هم ها را به حداقل برسانند.

به به گفته شفقنا، مرجع تقلید شیعیان در دیدار تولیت آستان قدس حضرت ثامن الحجج(ع)، ضمن تشکر از زحمات و همچنين سرويس ها و خدمات ایشان در این مدت کوتاه گفتند: بحمدالله در شرایط کنونی آستان قدس همچنين و علاوه بر قطب زیارتی تبدیل به یک قطب فرهنگی مهم شده که مورد توجه همه کسانی است که از خارج و همچنين داخل می آیند و همچنين از آن هم بهره مند می شوند.

ایشان در ادامه گفتند: البته نباید به وضع موجود قناعت کرد، باید در تقویت آن هم کوشید.

آیت الله مکارم شیرازی افزودند: ولی نباید از دو موضوع غفلت کرد و همچنين آن هم اینکه در صورتي که با مظاهر فساد شامل مساله بدحجابی و همچنين بی حجابی و همچنين همچنین مظاهر فقر حتی در حواشی مشهد مبارزه نشود خاطره خوبی برای زوار نخواهد داشت. لذا باید مسؤولین شهرستان با کمک آستان قدس تا آنجا که ممکن است از مظاهر فساد و همچنين فقر بکاهند و همچنين آن هم ها را به حداقل برسانند تا زواری که از داخل و همچنين خارج می آیند با خاطره ی بسیار خوبی از اینجا بروند و همچنين ما توفیق آن هم ها را در این زمینه از خداوند پهناور و بزرگ مسئلت داریم.

ایشان در پایان گفتند: امیدواریم این قطب فرهنگی، روز به روز با همت تو، درخشش بیشتری پیدا کند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مسئولین مشهد و همچنين آستان قدس رضوی مظاهر فقر و همچنين فساد را به حداقل برسانند در تاریخ ۲۰۱۹-۰۷-۲۱ ۲۰:۵۵:۳۳ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان