حضرت آیت الله مکارم شیرازی: حاکمان بحرین از پادشاهان سابق عبرت بگیرند/ هیچ قدرتی نمی تواند حق بازگشت فلسطینیان به سرزمین خود را لغو کند

%name حضرت آیت الله مکارم شیرازی: حاکمان بحرین از پادشاهان سابق عبرت بگیرند/ هیچ قدرتی نمی تواند حق بازگشت فلسطینیان به سرزمین خود را لغو کند

شفقنا-حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در پیامی به دومین همایش پهناور و بزرگ جبهه جهانی شباب المقاومه تحت عنوان «تکریم شهدای بحرین و همچنين مردن و مرگ معامله قرن» گفتند: به این پادشاهان و همچنين حکام به ویژه حاکمان بحرین که به پیشگام ياغيان صهیونیست ها در جهان اسلام تبدیل شدند توصیه می کنیم که از پادشاهان سابق درس عبرت بگیرند و همچنين همچنین آنها را به دست کشیدن از مزدوری برای صهیونیست ها و همچنين آمریکایی ها و همچنين رجوع از مسیر ذلت و همچنين خواری و همچنين بازگشت به آغوش امت اسلامی و همچنين مقاومت نصیحت می کنم.

به به گفته شفقنا، ترجمه بیانیه این مرجع تقلید شیعیان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَتَو همچنينَلَّو همچنينْا قَو همچنينْمًا غَضِبَ اللَّهُ عَلَیْهِمْ قَدْ یَئِسُوا مِنَ الْآخِرَهِ کَمَا یَئِسَ الْکُفَّارُ مِنْ أَصْحَابِ الْقُبُورِ (ممتحنه:۱۳)

ای فرزندانم مقاومت کنندگان و همچنين حامیان راه مقاومت در جهان

السلام علیکم و همچنين رحمه الله و همچنين برکاته

ای عزیزانم همیشه این تو بودید که مسئولیت مبارزه با طاغوت را به عهده داشتید و همچنين توطئه های قبل را به فضل خداوند تبارک و تعالي و همچنين با پایداری و همچنين تلاش خود با شکست مواجه کردید به گونه ای که جوانان مقاومت نقش پهناور و بزرگ و همچنين سنگینی در جبهه های جهاد علیه دشمنان امت اسلامی به ویژه دشمن صهیونیستی، استکبار آمریکایی و همچنين اذناب و همچنين ياغيان آن هم داشته اند.

امّا امروز امت اسلامی با چالش های بزرگتر و همچنين توطئه های سخت تر مواجه است، در قبل قهرمانان امت مقاوم اسلامی زیباترین تصاویر و همچنين نمونه های جانفشانی را در جبهه ها به نمایش گذاشته و همچنين در دفاع از اسلام، امت و همچنين مقدسات آن هم به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

امّا امروز مقابله و همچنين مواجهه سیاسی است که نسبت به مقابله نظامی امتیازات بیشتری دارد. به گونه ای که اندیشه سازشگر و همچنين منافق، معامله ذلیلانه خود برای فروش فلسطین و همچنين قبله اول مسلمانان را آغاز نموده اند که باید با اقتدار و قدرت و همچنين اراده محکم جلوی آن هم بایستیم.

لذا نکاتی را برای فرزندان و همچنين عزیزان متذکر می شوم:

اول: دوستی با دشمنان امت اسلامی، مخالفت صریح با آیات قرآن کریم است به گونه ای که خداوند متعال می فرماید «سبحانه إِنَّمَا یَنْهَاکُمُ اللَّـهُ عَنِ الَّذِینَ قَاتَلُوکُمْ فِی الدِّینِ و همچنينَأَخْرَجُوکُم مِّن دِیَارِکُمْ و همچنينَظَاهَرُوا عَلَى إِخْرَاجِکُمْ أَن تَو همچنينَلَّو همچنينْهُمْ و همچنينَمَن یَتَو همچنينَلَّهُمْ فَأُولَـئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ» و همچنين از ناحیه شرعی و همچنين دینی بار دیگر بر حرمت هر نوع همکاری با صهیونیست ها تاکید کرده و همچنين تکرار می کنیم که احدی هرگز نخواهد توانسته بود قبله اول را با معامله های قرن و همچنين موارد دیگر بفروشد.

دوم: حکومت آمریکا بعد از شکست های صهیونیست ها در جنگ های نظامی در غزه و همچنين لبنان، سعی دارد پيشامد جديد فلسطین را حذف کند و همچنين از طریق ياغيان خود از پادشاهان و همچنين امرای عرب در منطقه به اشغالگری قدس و همچنين مسجد الاقصی مشروعیت ببخشد، امّا با توجه به اینکه پیروزی از آن هم مستضعفین است، مقاومت و همچنين مردان آن هم این توطئه را سرنگون خواهند کرد همچنان که پیشتر سرنگون کردند. خداوند متعال می فرماید: « و همچنينَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ و همچنينَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً و همچنينَنَجْعَلَهُمُ الْو همچنينَارِثِینَ .

سوم: تاکید می کنیم که حقّ بازگشت ملت فلسطین “ألَّذِینَ أُخْرِجُوا مِن دِیَارِهِم بِغَیْرِ حَقٍّ به وطن خود، یک حق قانونی است که همچنين و علاوه بر قوانین بین المللی تمامی قوانین انسانی  از آن هم حمایت می کنند و همچنين هیچ قدرتی در جهان و همچنين نه ياغيان آن هم نمی توانند این حق را لغو کنند. موافقت ياغيان با از بین بردن حق بازگشت ملت فلسطین نه تنها خلاف حقوق بشر، بلکه مخالف تعالیم اسلام است.

چهارم: به ملت های اسلامی و همچنين عربی مؤمن و همچنين مقاوم به ویژه فرزندان و همچنين جوانانی که در برابر تجاوز های صهیونیستی آمریکایی مقابله می کنند و همچنين با این مقابله آنها را با شکست مواجه می کنند و همچنين به ملت فلسطین که بیش از هفت دهه از پيشامد جديد خود دفاع می کنند و همچنين به ملت های لبنان، بحرین، سوریه، یمن و همچنين غیر آن هم درود و همچنين سلام می فرستیم و همچنين از خداوند متعال خواهانیم که برای سایر ملت های اسلامی به ویژه در شبه جزیره عربستان فرج و همچنين گشایش ایجاد کند و همچنين آن هم ها را از دست طاغوتیان نجات دهد.

پنجم: به این پادشاهان و همچنين حکام به ویژه حاکمان بحرین که به پیشگام ياغيان صهیونیست ها در جهان اسلام تبدیل شدند توصیه می کنیم که از پادشاهان سابق درس عبرت بگیرند و همچنين همچنین آنها را به دست کشیدن از مزدوری برای صهیونیست ها و همچنين آمریکایی ها و همچنين رجوع از مسیر ذلت و همچنين خواری و همچنين بازگشت به آغوش امت اسلامی و همچنين مقاومت نصیحت می کنم که در غیر این صورت سرنوشت آنان بهتر از ياغيان قبل از خود نخواهد بود.

در پایان از تمامی فرزندان و همچنين عزیزانم که این همایش را برگزار کردند تشکر و همچنين قدردانی می کنم و همچنين از خداوند منّان برایشان آرزوی توفیق دارم و همچنين بدانید که این راه به پیروزی منتهی می مي شود. « یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِن تَنصُرُوا اللَّـهَ یَنصُرْکُمْ و همچنينَیُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ ».

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: حاکمان بحرین از پادشاهان سابق عبرت بگیرند/ هیچ قدرتی نمی تواند حق بازگشت فلسطینیان به سرزمین خود را لغو کند در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۲۴ ۲۲:۳۷:۴۴ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان