حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: امر به معروف هنجارشکنان وظیفه ای همگانی است

%name حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: امر به معروف هنجارشکنان وظیفه ای همگانی است

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی بازداشتن هنجارشکنان از منکرات و همچنين هدایت آنها به معروف را وظیفه همگان دانستند.

به به گفته شفقنا، مرجع تقلید شیعیان در دیدار فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به اهمیت امر به معروف و همچنين نهی از منکر در قرآن و همچنين کلام معصومین(ع) اظهار داشتند: همه شهروندان و مردم شهر و همچنين مسئولان در اجرای امر به معروف و همچنين نهی از منکر، موظف به همکاری با نیروهای انتظامی می باشند.

ایشان با تاکید بر رعایت دستورات دینی برای سالم ماندن جامعه از ناهنجاری ها بیان داشتند: عمل به دستورات دینی یک تکلیف برای همگان است و همچنين امر به معروف و همچنين نهی از منکر از بهترین این دستورات دینی است.

آیت الله صافی گلپایگانی، اهمیت امر به معروف و همچنين نهی از منکر را از کارهای دیگر بالاتر دانسته و همچنين ابراز داشتند: حفظ دین و همچنين ایمان به امر به معروف و همچنين نهی از منکر وابسته است و همچنين در صورتي که این موضوع نادیده گرفته مي شود فساد در سراسر جامعه منتشر می مي شود.

ایشان اعلام کردند: عامه شهروندان و مردم شهر کشور متدین و همچنين پایبند به موازین شرعی خواهند بود، ولي بايد توجه داشت در این میان برخی هم از اشخاص مغرض نيت و اراده هنجارشکنی دارند که وظیفه همگانی است تا این عده قلیل را از منکر باز داشته و همچنين به معروف هدایت کنند.

سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان قم نیز در ابتدای این دیدار گزارشی مبسوط از اهداف، نحوه و همچنين مراحل اجرای طرح “ناظر یک” ارائه کرد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: امر به معروف هنجارشکنان وظیفه ای همگانی است در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۲۳ ۱۵:۲۸:۵۶ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان