استقبال حضرت آیت الله مکارم شیرازی از طرح ملی کنترل فشار خون

%name استقبال حضرت آیت الله مکارم شیرازی از طرح ملی کنترل فشار خون

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه بسیج ملی فشار خون یک طرح فراگیر و همچنين بدون دردسر است گفتند: اجرای این طرح موجب می مي شود که تلفات کم شده و همچنين هزینه های پزشکی پایین آمده و همچنين شهروندان و مردم شهر از سلامت کامل، برخوردار شوند.

به به گفته شفقنا از دانشگاه علوم پزشکی قم، این مرجع تقلید شیعیان امروز در طرح بسیح ملی فشار خون شرکت و همچنين اقدام به ثبت فشار خون خود کردند.

ایشان گفتند: بهترین راه در مسائل طب، پیشگیری است، زيرا و به درستي که هم هزینه و همچنين هم معظلات و مسائل و مشکلات آن هم کمتر است و همچنين موجب می مي شود تا دیگر آن هم داروها و همچنين آثار و همچنين منفی نیز در وجود انسان به وجود نیاید.

آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به اجرای طرح بسیج ملی فشار خون تصریح کردند: این طرح بسیار خوب است که یک بسیج عمومی راه اندازی شده است و همچنين فشار خون را کنترل می کنید چرا که می تواند در زمینه پیشگیری بیماری ها موثر باشد.

ایشان تاکید کردند: شهروندان و مردم شهر باید استقبال کنند، زيرا و به درستي که بسیاری گرفتار بیماری فشار خون خواهند بود و همچنين نمی دانند و همچنين زمانی ممکن است بدانند که کار از کار قبل است.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه بسیج ملی فشار خون یک طرح فراگیر و همچنين بدون دردسر است گفتند: بررسی و همچنين کنترل فشار خون، کار بسیار ساده و همچنين بدون زمان بری است و همچنين امیدوارم که شهروندان و مردم شهر قدر این برنامه جذاب و جالب و خوب را دانسته و همچنين استقبال کنند و همچنين پیش از آنکه مراکز بهداشتی به سراغ شهروندان و مردم شهر بروید، آنها به سراغ این مراکز آمده و همچنين در تمام کشور برنامه جذاب و جالب و خوب با استقبال دنبال مي شود.

ایشان بیان داشتند: اجرای این طرح موجب می مي شود که تلفات کم شده و همچنين هزینه های پزشکی پایین آمده و همچنين شهروندان و مردم شهر از سلامت کامل، برخوردار شوند که به سهم خودم از اجرای این طرح قدردانی می کنم.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

استقبال حضرت آیت الله مکارم شیرازی از طرح ملی کنترل فشار خون در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۱ ۱۳:۴۴:۳۶ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان