شرح نهج البلاغه اثر حضرت آیت الله جوادی آملی بزودی منتشر می مي شود

%name شرح نهج البلاغه اثر حضرت آیت الله جوادی آملی بزودی منتشر می مي شود

شفقنا- به زودی کتاب «سَلُونِی قَبْلَ أَن ْتَفْقِدُونِی، تحریر نهج البلاغه» اثر حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی، به جامعه علمی و همچنين نخبگانی کشور عرضه خواهد شد.

به به گفته شفقنا، تحریر نهج البلاغه آیت الله العظمی جوادی آملی با عنوان «سلونی قبل ان تفقدونی»، شرح و همچنين تبیین فقرات خطبه‌ها، نامه‌ها و همچنين حکمت‌های نهج البلاغه است که این مرجع تقلید شیعیان این سلسله مباحث را از سال شمسي ۱۳۷۱ در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان قم آغاز نمودند و همچنين اکنون نیز بعد از قریب به سه دهه همچنان در روزهای پنجشنبه در درس‌ اخلاق، ادامه دارد.

این شرح ترتیبی نهج البلاغه از آن هم ابتدا مورد توجه جامعه علمی و همچنين نخبگانی و همچنين همچنین قسمت و بخش های فرهیخته عمومی قرار گرفت و همچنين اکنون، انتظار جامعه حوزوی و همچنين دانشگاهی و همچنين همچنین عموم علاقه مندان به کسب معارف اهل بیت(علیهم السلام) در خصوص تدوین و همچنين نشر این مباحث در قالب مجموعه مجلدات به قلم حضرت استاد، برآورده گردیده است که پیش بینی می مي شود این اثر گرانسنگ حدود ۱۵ مجلد باشد.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است جلد نخست از این مجموعه فاخر، دربردارنده شرح و همچنين تحریر خطبه‌های ۱ تا ۱۷ نهج البلاغه توسط آیت الله العظمی جوادی آملی است که به زودی وارد بازار نشر خواهد شد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

شرح نهج البلاغه اثر حضرت آیت الله جوادی آملی بزودی منتشر می مي شود در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۱ ۱۱:۴۰:۴۱ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان