حضرت آیت الله نوری همدانی درگذشت آیت الله بررسي کننده و پروهشگر کابلی را تسلیت گفت

%name حضرت آیت الله نوری همدانی درگذشت آیت الله بررسي کننده و پروهشگر کابلی را تسلیت گفت

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با صدور پیامی درگذشت آیت الله بررسي کننده و پروهشگر کابلی از مراجع تقلید شیعیان افغانستان را تسلیت گفتند.

به نقل از شفقنا، در پیام تسلیت این مرجع تقلید شیعیان آمده است: با نهایت تأسف و همچنين تأثر خبر ارتحال فقیه عالیقدر آیت الله اقای بررسي کننده و پروهشگر کابلی رحمت الله علیه رادریافت کردم.

این عالم مجاهد که از تربیت یافتگان دو حوزه عظیم علمی نجف و همچنين قم بود و همچنين از محضربزرگان این دو حوزه بهره بري و استفاده کرده بود و همچنين افتخار شاگردی امام و پيشوا راحل و همچنين عظیم الشأن رادر کارنامه زندگی بابرکت خود داشت عمر شریف را صرف ترویج فرهنگ اهلبیت علیم السلام نمود.

اینجانب درگذشت این فقیه خدمتگزار را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر عجل الله تعالی و همچنين خاندان محترم، اقازادگان، شاگردان و همچنين مقلدان ایشان خصوصا شهروندان و مردم شهر و همچنين حوزه های علمیه افغانستان تسلیت عرض نموده و همچنين علو مقام برای آن هم فقید سعید مسئلت می کنم.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نوری همدانی درگذشت آیت الله بررسي کننده و پروهشگر کابلی را تسلیت گفت در تاریخ ۲۰۱۹-۰۶-۱۲ ۱۵:۲۵:۵۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان