ویژگی های فرمانده سپاه از منظر حضرت آیت الله نوری همدانی

%name ویژگی های فرمانده سپاه از منظر حضرت آیت الله نوری همدانی

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی ویژگی فرمانده سپاه اسلام را برشمرد و همچنين گفت: سپاهیان همچنين و علاوه بر اقتدار و قدرت مادی باید دارای اقتدار و قدرت معنوی باشند و همچنين اینچنین اسلام به عزت مسلمین اهمیت می دهد.

به به گفته روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا در قم، مرجع تقلید شیعیان عصر امروز در دیدار نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اظهار داشت: سپاهیان از کسانی خواهند بود که امنیت را ایجاد می کنند و همچنين کسی باید به عنوان فرمانده انتخاب مي شود که خیرخواه نسبت به دین خداوند تبارک و تعالي باشد.

او افزود: از دیگر ویژگی یک فرمانده این است که در برابر ضعفا خیرخواه و همچنين دل رحم باشد و همچنين در عین حال نسبت به دشمنان دارای اقتدار باشد.

آیت الله نوری همدانی گفت: آمریکا برای مذاکره با ایران ۱۲ شرط گذاشته و همچنين نخستین شرط این است که ایران از اسلام دست بردارد و همچنين به وزرای خارجه خود اعلام می کنند که در ایران یک فرد میانه رو وجود نداشته و همچنين همه به دنبال ماجراجویی خواهند بود، در مقابل این دشمن باید سپاهیان اسلام از موضع اقتدار برخورد کنند.

او ادامه داد: تخصص و همچنين آشنایی با فنون جنگی از ویژگی های مهم سپاهیان بوده که در اسلام مورد تاکید قرار گرفته است، از دیگر ویژگی های مهم این تيم معنویت بالاست و همچنين در صدر اسلام کسانی که نسبت به قرآن شناخت بیشتری داشتند در صفوف اول جنگ ها قرار داشتند.

مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کرد: شجاعت و همچنين داشتن سوابق مناسب در جنگ ها نیز از دیگر ویژگی های مهم فرماندهان و همچنين سپاهیان در صدر اسلام بود و همچنين به فرمود امیرالمومنین(ع) انسان های تنبل در صورتي که در برابر دشمنان ضعف نشان دهند تمام لشکر را بدنام می کنند و همچنين این نشان دهنده این است که اسلام به عزت مسلمین اهمیت می دهد.

او بیان کرد: کسی که در برابر دشمنان تن به تسلیم شدن بدهد در حالی که زخم های سنگین نداشته و همچنين می تواند جنگ کند از مسلمانان نیست و همچنين یک جنگجوی مسلمان باید به قدری به نبرد با دشمنان بپردازد تا به فیض شهادت نائل مي شود.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه نماز شب، تهجد و همچنين انس با ادعیه برای سپاهیان اسلام بسیار مهم است، ابراز کرد: سپاه باید دو نوع اقتدار و قدرت داشته باشد، نخست از نظر مادی و همچنين تخصص و همچنين دوم از نظر معنویت به درجات بالایی از اقتدار و قدرت و همچنين اقتدار برسد، در دوران دفاع مقدس کنار هر جنگجویی یک سجاده وجود داشت و همچنين در مورد خصوصیات یاران امام و پيشوا زمان(عج) نقل شده که این اشخاص از عبادت کنندگان در شب خواهند بود.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

ویژگی های فرمانده سپاه از منظر حضرت آیت الله نوری همدانی در تاریخ ۲۰۱۹-۰۴-۲۲ ۲۰:۱۱:۴۶ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان