دو عنصری که قبل از هرچیزی باید تقویت مي شود؛ حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دیدار فرمانده سپاه قم مطرح کرد

%name دو عنصری که قبل از هرچیزی باید تقویت مي شود؛ حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دیدار فرمانده سپاه قم مطرح کرد
حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: در صورتي که شهروندان و مردم شهر تو را خوش اخلاق، متواضع و همچنين ایثارگر بدانند به مراتب بیش از سخن تان تاثیرگذار خواهد بود.

به به گفته شفقنا، مرجع تقلید شیعیان در دیدار فرمانده و همچنين مسؤولان سپاه استان قم، سپاه پاسداران را مورد توجه و همچنين احترام اقشار متنوع و گوناگون و مختلف جامعه دانست و همچنين گفت: همگان نتیجه عمل و همچنين کارکرد سپاه را در جنگ تحمیلی، عراق و همچنين سوریه و همچنين دیگر نقاط دیده اند و همچنين می ستایند.

او با بیان این که نتایج حضور و همچنين عملکرد سپاه را نمی قدرت به هیچ وجه نادیده گرفت، تصریح کرد: دولتمردان آمریکا عادتشان هست که چشم خود را می بندند و همچنين خودشان را به حماقت می زنند و همچنين مسائل روشن را نادیده می گیرند.

آیت الله مکارم شیرازی افزود: لذا اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست تيم های تروریستی در دنیا مورد توجه قرار نگرفت؛ عمل سپاه معرف این نهاد است و همچنين احتیاجی نیست که آنها قبول کنند یا نه؟

او بیان کرد: بابت حملات و همچنين هجمه های آمریکایی ها علیه سپاه، جای نگرانی نیست، چراکه بعد از این اقدام نابخردانه توجه و همچنين اقبال عموم شهروندان و مردم شهر به سپاه بیشتر شد.

مرجع تقلید شیعیان در ادامه رمز واقعی پیشرفت سپاه را تکیه بر جنبه های دینی و همچنين ایثار و همچنين فداکاری دانست و همچنين گفت: تو باید بیش از پیش به این مساله اهتمام داشته باشید، نسل جوون سپاه دوران انقلاب و همچنين جنگ را ندیده اند و همچنين باید برای آنها این مسائل را به درستی تبیین کرد.

او وجه غالب انگیزه حضور تيم های جهادی در رسیدگی به سیل زدگان را انگیزه های معنوی و همچنين دینی دانست و همچنين گفت: رکن اسلامیت است که جمهوریت را نگه می دارد؛ تا می توانید این سرمایه ارزشمند دینی و همچنين الهی را حفظ و همچنين روز به روز تقویت کنید.

آیت الله مکارم شیرازی وظیفه و همچنين رسالت دست اندرکاران عقیدتی سیاسی سپاه را در این راستا مهم و همچنين سنگین خواند و همچنين گفت: قبل از هر چیز دو چیز باید تقویت مي شود، ایمان به خداوند تبارک و تعالي و همچنين روز جزا، در صورتي که این دو اصل مهم درست مي شود مابقی مسائل اصلاح می مي شود.

او با تاکید بر این که عمل تو بیش از سخن تان تاثیر گذار است، ابراز داشت: در صورتي که شهروندان و مردم شهر تو را خوش اخلاق، متواضع و همچنين ایثارگر بدانند به مراتب بیش از سخن تان تاثیرگذار خواهد بود.

مرجع تقلید شیعیان در پایان برای موفقیت سپاهیان و همچنين پاسداران انقلاب اسلامی در برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که دارند دعا کرد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

دو عنصری که قبل از هرچیزی باید تقویت مي شود؛ حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دیدار فرمانده سپاه قم مطرح کرد در تاریخ ۲۰۱۹-۰۴-۲۲ ۲۳:۱۴:۳۷ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان