حضرت آیت الله وحید خراسانی خطاب به شهردار قم: هیئات مذهبی را برای احیای شعائر مذهب یاری کنید

%name حضرت آیت الله وحید خراسانی خطاب به شهردار قم: هیئات مذهبی را برای احیای شعائر مذهب یاری کنید

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی از شهرداری قم خواست هیئت های مذهبی را برای احیای شعائر مذهب تشیع یاری کند.

به نقل از شفقنا، مرجع تقلید شیعیان بعد از استماع گزارشات شهردار قم اظهار داشت: خدمت در شهرستان قم توفیق بزرگی است که ‌نصیب تو شده است؛ امروز قم، مرکز  تشیع دنیاست و همچنين مرجعیت شیعه در قم است. موقعیت قم این است! ان شاء الله همت کنید که این شهرستان نمونه‌ی همه شهرستان ها مي شود.

او با تأکید به حفظ شعائر اهل‌بیت علیهم‌السلام در مناسبت‌های مذهبی و همچنين در پیش بودن نیمه شعبان افزود: هیئات را کمک کنید تا شعائر مذهب را احیاء کنند که اجرتان حساب ندارد.

آیت الله وحید خراسانی در ادامه با یادآوری احیاء فاطمیه در هر سال شمسي و همچنين تاکید بر سیاه پوشی شهرستان قم در ایام فاطمیه به عنوان شهرستان نمونه عنوان کرد: این توفیقی که نصیب تو شده است ذخیره شب اول قبر شماست.

او در پایان با تاکید بر ترک نکردن هر روزه‌ی قرآن، گفت: همه را توصیه کنید که هر روز قرآن بخوانند و همچنين به امام و پيشوا زمان علیه‌السلام هدیه کنند؛ ایشان هم در مقابل تو را کمک می‌کنند. ان شاء الله سعادت دنیا و همچنين آخرت‌تان تکمیل است.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله وحید خراسانی خطاب به شهردار قم: هیئات مذهبی را برای احیای شعائر مذهب یاری کنید در تاریخ ۲۰۱۹-۰۴-۱۶ ۱۵:۳۸:۴۲ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان