حضرت آیت الله نوری همدانی: کمک ها تا بازگشت سیل زدگان به وضعیت عادی ادامه داشته باشد

%name حضرت آیت الله نوری همدانی: کمک ها تا بازگشت سیل زدگان به وضعیت عادی ادامه داشته باشد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: آمریکا با بستن حساب هلال احمر خواست در کمک رسانی اخلال ایجاد کند ولي بايد توجه داشت شهروندان و مردم شهر ایران را نشناخت که چقدر عزتمند خواهند بود.

به به گفته شفقنا، مرجع تقلید شیعیان در دیدار جمعی از طلاب و همچنين روحانیون مازندران ضمن بیان وظیفه روحانیت افزود: در جریان سیل اخیر شهروندان و مردم شهر یکبار دیگر نقش حوزویان و همچنين طلاب را دیدند که در کنار آن هم ها بوده و همچنين با اخلاص کمک کردند و همچنين من به عنوان یک طلبه از طلاب حوزه علمیه تشکر می کنم.

او ضمن تشکر از تلاش همه مسئولان، مدیران دولتی، نیروهای انتظامی و همچنين نظامی، سپاه و همچنين ارتش گفت: در این میان نقش اصلی را بسیج مردمی داشت، شهروندان و مردم شهر متدین ایران همه کمک کردند و همچنين سیل زدگان نیز با صبر و همچنين تحمل خود درس عزتمندی را به دنیا دادند تا همه بدانند ملت ایران در تمام صحنه ها عزتمند است.

آیت الله نوری همدانی ادامه داد: وزیر خارجه آمریکا گمان کرد با بستن حساب هلال احمر می تواند در خدمت رسانی اخلال ایجاد کند و همچنين یا شهروندان و مردم شهر را در سختی بیشتر قرار دهد.

او ادامه این کمک ها با وسعت و همچنين سرعت بیشتر را خواستار شد و همچنين خاطرنشان کرد: باید تا برگشت زندگی سیل زدگان به وضع سابق کمک ها ادامه داشته باشد؛ بنده بسیار مایل بودم خودم از نزدیک بروم و همچنين در کنار سیل زدگان باشم و همچنين به نیروهای خدمت رسان خسته نباشید عرض کنم ولي بايد توجه داشت فعلا توفیق فراهم نشد، ولي بايد توجه داشت سعی کردم در حد قدرت کمک ناچیزی داشته باشم در صورتي که چه عمق کار و همچنين خسارت بالاست و همچنين این کمک ها بسیار ناچیز است و همچنين بزرگی این عزیزان بیش از این است.

مرجع تقلید شیعیان ادامه داد: تنها و فقط خواستم بگویم طلبه ای در حوزه مثل علمای بزرگواری که این چند روز در کنارتان بود در حد قدرت خود خواست اظهار ارادت داشته باشد.

او خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود ۳۰ فرد يا شخص از طلاب از طرف ما در لرستان و همچنين خوزستان حضور پیدا کردند و همچنين مشغول پخش مواد غذایی خواهند بود.

آیت الله نوری همدانی از پرداخت یک صد میلیون تومان جهت کمک به سیل زدگان خبر داد و همچنين افزود: همچنين و علاوه بر این،۲۰ واحد مسکونی روستایی و همچنين ۱۰۰ سرویس بهداشتی و همچنين ۱۰۰ لوازم خانگی که هر بسته ۶ کالا اعم از یخچال، فرش، اجاق گاز، تلویزیون، بخاری گازی و همچنين ماشین لباسشویی می باشد و همچنين ساخت ۳ مدرسه ۶ کلاسه و همچنين ۳ منزل و خانه بهداشت را تقبل کردیم.

او در پایان ضمن درخواست ادامه کمک ها از شهروندان و مردم شهر ایران گفت: از قرار اطلاع بناست در ازای هر مسجد یک باب منزل ساخته مي شود که امر خوب و همچنين مبارکی است.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نوری همدانی: کمک ها تا بازگشت سیل زدگان به وضعیت عادی ادامه داشته باشد در تاریخ ۲۰۱۹-۰۴-۱۷ ۱۶:۴۳:۵۴ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان