حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مکان های آسیب پذیر مقابل سیل شناسایی و همچنين مراقبت مي شود

%name حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مکان های آسیب پذیر مقابل سیل شناسایی و همچنين مراقبت مي شود
حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی کار شهرداری قم را قابل تقدیر دانست و همچنين گفت: اطلاع رسانی شهرداری باید وسیع باشد تا شهروندان و مردم شهر از مسائل انجام شده مطلع گردند.

به نقل از شفقنا، مرجع تقلید شیعیان ظهر امروز در دیدار  شهردار و همچنين مدیران شهرداری قم ‌گفت: شهرداری قم در مسائل متنوع و گوناگون و مختلف موفق بوده است، کار شهرداری قابل تقدیر است، ولي بايد توجه داشت اطلاع رسانی شهرداری باید وسیع باشد تا شهروندان و مردم شهر از مسائل انجام شده مطلع گردند.

او اظهار داشت: نیمه شعبان برای قم ویژگی خاصی دارد، بنابراین باید آماده پذیرش و همچنين خدمت در جهات متنوع و گوناگون و مختلف بود. میزبانی قم در نیمه شعبان یک حرکت فرهنگی مهم است.

آیت الله مکارم شیرازی در ادامه گفت: شهروندان و مردم شهر هنوز نگران سیل های احتمالی خواهند بود، باید از همین حالا مکان های آسیب پذیر را پیش بینی و همچنين مراقبت کرد، مناطقی که در حاشیه رودخانه ها ساخته شده باید در صورت لزوم تخلیه مي شود و همچنين همواره برای این گونه اتفاقات آماده بود.

او در پایان تصریح کرد: شهرداری قبل از زیباسازی و همچنين نظافت شهرستان باید مسائل فرهنگی را مورد توجه قرار دهد، زيرا و به درستي که همگان قم را به عنوان یک شهرستان مذهبی و همچنين فرهنگی پهناور و بزرگ می شناسند، البته کارها و همچنين تلاش های فرهنگی شهرداری قم بر کسی پوشیده نیست و همچنين قابل تقدیر است.‌‌

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: مکان های آسیب پذیر مقابل سیل شناسایی و همچنين مراقبت مي شود در تاریخ ۲۰۱۹-۰۴-۱۵ ۱۷:۰۹:۰۳ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان