تشریح معیارهای بهره بري و استفاده از شبکه های اجتماعی توسط نماینده حضرت آیت الله سیستانی

%name تشریح معیارهای بهره بري و استفاده از شبکه های اجتماعی توسط نماینده حضرت آیت الله سیستانی

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در خطبه های نماز جمعه امروز کربلا بر لزوم پایبندی به ضوابط و همچنين معیارهای دینی و همچنين اخلاقیِ در بهره بري و استفاده از شبکه های اجتماعی تاکید کرد.

به به گفته سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرات نیوز، حجت الاسلام و همچنين المسلمین عبدالمهدی کربلایی که خطبه های نماز جمعه را در حرم مطهر امام و پيشوا حسین(ع) ایراد می کرد، اظهار داشت: نشر نادرست و همچنين بد مباحث و مطالب از طریق اینترنت مانند گلوله تفنگ ای بی هدف و همچنين یا بمبی است که به خطا می رود و همچنين امتی را می کشد.

کربلایی با تاکید بر اینکه باید در بهره بري و استفاده از شبکه های اجتماعی به ضوابط و همچنين معیارهای اخلاقی پایبند بود، تصریح کرد: نشر اسرار و همچنين لغزش ها و همچنين اشتباهات دیگران، خطرناک ترین چیز در شبکه های اجتماعی است.

وی با اشاره به اینکه نشر چیزی که باعث فتنه طایفه ای و همچنين ملی می گردد، جایز نیست، خاطرنشان کرد: باج گیری اخاذی الکترونیکی از دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده خلاف شرع و همچنين اخلاق است.

 

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

تشریح معیارهای بهره بري و استفاده از شبکه های اجتماعی توسط نماینده حضرت آیت الله سیستانی در تاریخ ۲۰۱۹-۰۴-۱۲ ۱۵:۱۵:۲۸ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان