هشدار نماینده حضرت آیت الله سیستانی در مورد فروپاشی اخلاقی در جامعه/ ارقام و همچنين اعداد نگران کننده ای در مورد تجاوزات اخلاقی در جامعه وجود دارد

%name هشدار نماینده حضرت آیت الله سیستانی در مورد فروپاشی اخلاقی در جامعه/ ارقام و همچنين اعداد نگران کننده ای در مورد تجاوزات اخلاقی در جامعه وجود دارد

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در کربلای معلا نسبت به فروپاشی اخلاقی در جامعه عراق هشدار داد.

به نقل از سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرات نیوز، حجت الاسلام و همچنين المسلمین احمد صافی که خطبه های نماز جمعه را در حرم مطهر امام و پيشوا حسین (ع) ایراد می کرد، اظهار داشت: باید ناقوس خطر را برای فروپاشی برخی اخلاقیات در کشورما(عراق) به صدا درآورد.

حجت الاسلام و همچنين المسلمین صافی افزود: برخی اخلاقیات در کشور ما(عراق) بدون هیچ گونه توجهی در حال فروپاشی است و همچنين عجیتر اینکه مقابله با آنها بسیار شرم آور است و همچنين برخی تماشاگر خواهند بود و همچنين برای حل مشکل اقدامی نمی کنند.

نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی با بیان اینکه همه باید برای رفع معظلات و مسائل و مشکلات اخلاقی در جامعه ایفای نقش کنند، افزود: سخن ما در مورد حیاء و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات ناشی از نبود آن هم در جامعه است.

وی با هشدار در مورد روایج بی حیایی در جامعه یادآور شد: ما با نوعی تلاش برای از بین بردن حیا و همچنين شرم به بهانه آزادی در جامعه روبرو هستیم و همچنين برخی تلاش می کنند به بهانه آزادی، حیا و همچنين شرم را از جوانان و همچنين زنان سلب کنند.

صافی تاکید کرد: زندگی در حیا و همچنين شرم است و همچنين بدون آن هم زندگی موجودیت ندارد و همچنين جامعه به جنگل نزدیکتر است.

خطب جمعه کربلا تاکید کرد: تو تلاش می کنید با سلب حیا از جامعه، آن هم را بُکشید. می بینیم که جوون از انجام هیچ کاری حیا ندارد. دختر عنوان حیا است و همچنين جامعه باید مصون باشد و همچنين اجازه تجاوز در آن هم وجود نداشته باشد.

امام و پيشوا جمعه کربلا با بیان اینکه می خواهند کشور به هرج و همچنين مرجی کُشنده و همچنين بی حد و همچنين مرز کشیده مي شود، تصریح کرد: آزادی دارای معیارها و همچنين ارزش هایی است. باید نوعی مصونیت اجتماعی وجود داشته باشد که جامعه را از فروپاشی نجات دهد.

وی با اشاره به اینکه ارقام و همچنين اعداد نگران کننده ای در مورد تجاوزات اخلاقی در جامعه وجود دارد، افزود: جامعه عراق دارای شخصیت ها، بزرگان، علما، جوانان، و همچنين زنان و همچنين قهرمانان و همچنين شجاعان و همچنين نمونه هایی است که باید به آنها اهمیت بدهیم.

صافی با هشدار نسبت به اینکه نباید فریب اصطلاحاتی به نام آزادی را خورد، بیان کرد: مسئولان در خصوص حفظ جامعه از فروپاشی کوتاهی های زیادی می کنند.

خطیب جمعه کربلا با تاکید بر اهتمام به تربیت نسل آینده اظهار کرد: باید به نسلی که کشور را می سازد، اهتمام دهیم. آزادی باید در چارچوب ضوابط و همچنين ارزش ها باشد.

خبر را در الفرات نیوز ببینید

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

هشدار نماینده حضرت آیت الله سیستانی در مورد فروپاشی اخلاقی در جامعه/ ارقام و همچنين اعداد نگران کننده ای در مورد تجاوزات اخلاقی در جامعه وجود دارد در تاریخ ۲۰۱۹-۰۳-۰۸ ۱۵:۰۳:۱۷ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان