دیدار شیخ عیسی قاسم با حضرت آیت الله مکارم شیرازی

%name دیدار شیخ عیسی قاسم با حضرت آیت الله مکارم شیرازی

شفقنا- آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شعیان بحرین با حضور در دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در فضایی صمیمانه با این مرجع تقلید شیعیان دیدار و همچنين گفت وگو کرد.

به نقل از شفقنا، آیت الله مکارم شیرازی در این دیدار در جریان آخرین روند درمان رهبر شیعیان بحرین قرار گرفت.

در این دیدار آخرین تحولات جهان اسلام بویژه موضوع مهم بحرین مورد تبادل نظر آیت الله مکارم شیرازی و همچنين شیخ عیسی قاسم قرار گرفت.

مرجع تقلید شیعیان در ادامه با بیان اینکه آنچه تو را شاد می کند اسباب خوشحالی ماست و همچنين آنچه مایه ناراحتی تو است، زمینه ناراحتی ما را فراهم می کند، اظهار داشت: بحمدالله تو در خدمت اسلام و همچنين اهل بیت(ع) هستید و همچنين مخصوصا نجات شهروندان و مردم شهر بحرین هستد؛ ما برای سلامی و همچنين طول عمر تو دعا می کنیم.

او همچنین از مجاهدت شیعیان بحرین و همچنين آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان این کشور اسلامی تجلیل کرد.

در پایان این دیدار آیت الله مکارم شیرازی برای سلامتی شیخ عیسی قاسم و همچنين نیز رهایی تمامی مسلمانان بویژه شیعیان مظلوم بحرین از شر ظالمان و همچنين مستکبران دعا کرد.

آیت الله شیخ عیسی قاسم نیز در این دیدار گزارشی از آخرین وضعیت بحرین و همچنين شیعیان این کشور ارائه کرد و همچنين با اشاره به استقرار خود در شهرستان قم، خطاب به آیت الله مکارم شیرازی گفت: تو استوانه و همچنين حصن حصین مسلمانان هستید؛ خداوند تو را حفظ بفرماید و همچنين بر طول عمر با عزت تو بیفزاید.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

دیدار شیخ عیسی قاسم با حضرت آیت الله مکارم شیرازی در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۲۶ ۱۹:۵۳:۲۵ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان