حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار فرزند آیت الله هاشمی شاهرودی: سرويس ها و خدمات آیت الله شاهرودی زنده نگه داشته مي شود/ بیت آن هم مرحوم روند سرويس ها و خدمات ایشان را ادامه دهد

%name حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار فرزند آیت الله هاشمی شاهرودی: سرويس ها و خدمات آیت الله شاهرودی زنده نگه داشته مي شود/ بیت آن هم مرحوم روند سرويس ها و خدمات ایشان را ادامه دهد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: سرويس ها و خدمات آیت الله شاهرودی باید زنده نگه داشته مي شود تا شهروندان و مردم شهر همچنان بهره مند باشند، باید از آثار این عالم ربانی نیز بهره بري و استفاده های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري صورت گیرد.

به نقل از شفقنا، مرجع تقلید شیعیان امروز در دیدار فرزند آیت الله هاشمی شاهرودی با تسلیت درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایشان از نظر علم، فضیلت، تعهد و همچنين جامعیت فرد خاصی بودند.

او افزود: آیت الله هاشمی شاهرودی یک عنصر با شرافت و همچنين با فضیلت بود و همچنين همه خصوصیاتی که باید در یک عالم کامل جمع باشد در مرحوم آیت الله شاهرودی جمع بود.

آیت الله نوری همدانی فقدان و همچنين وفات آیت الله شاهرودی را برای جامعه اسلامی و همچنين حوزه های علمیه سخت و همچنين سنگین دانست و همچنين اظهار داشت: امیدواریم که بیت ایشان خلأ وجود آیت الله شاهرودی را پر کنند و همچنين فرزندان باید این خلأ را پر کنند.

او ادامه داد: سرويس ها و خدمات آیت الله شاهرودی باید زنده نگه داشته مي شود تا شهروندان و مردم شهر همچنان بهره مند باشند، باید از آثار این عالم ربانی نیز بهره بري و استفاده های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري صورت گیرد.

این مرجع تقلید در قسمت و بخش دیگر از سخنان خود با بیان اینکه دشمنان منکر فضائل علمای اسلامی خواهند بود، ابراز داشت: باید فضائل، آثار و همچنين سرويس ها و خدمات علمای پهناور و بزرگ شیعه به جامعه اسلامی و همچنين جهانی ارائه مي شود تا مشخص باشد یک انسان تا چه مقدار و اندازه می تواند تأثیرگذار باشد.

او عنوان کرد: مرحوم آیت الله شاهرودی سرويس ها و خدمات وسیعی به حوزه و همچنين نظام داشت و همچنين بیت ایشان باید روند سرويس ها و خدمات آن هم مرحوم را ادامه دهند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار فرزند آیت الله هاشمی شاهرودی: سرويس ها و خدمات آیت الله شاهرودی زنده نگه داشته مي شود/ بیت آن هم مرحوم روند سرويس ها و خدمات ایشان را ادامه دهد در تاریخ ۲۰۱۹-۰۳-۱۴ ۲۱:۱۵:۳۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان