برنامه جذاب و جالب و خوب عزاداری شهادت امام و پيشوا هادی(ع) در دفاتر مراجع تقلید

%name برنامه جذاب و جالب و خوب عزاداری شهادت امام و پيشوا هادی(ع) در دفاتر مراجع تقلید

شفقنا- سومین روز ماه رجب المرجّب سالروز شهادت امام و پيشوا هادی(ع) دهمین پیشوای شیعیان است و همچنين به همین مناسبت دفاتر علما و همچنين مراجع تقلید مملو از عاشقانی می مي شود که برای آن هم امام و پيشوا همام بر سر و همچنين سینه می زنند.

به به گفته شفقنا، براساس اعلام دفاتر آیات عظام، برنامه جذاب و جالب و خوب سوگواری و همچنين عزاداری به شرح زیر است:

دفتر حضرت آیت الله وحید خراسانی در اطلاعیه ای اعلام کرد: مجلس عزاداری شهادت مظلومانه حضرت امام و پيشوا علی النقی سلام‌الله‌علیه یک‌شنبه ۱۹ اسفندماه ساعت۱۰:۳۰صبح در دفتر این مرجع تقلید شیعیان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی و همچنين مرثیه سرائی انصاریان برگزار می مي شود.

همچنین دفتر حضرت آیت الله صافی گلپایگانی اعلام کرد: مجلس عزاداری شهادت امام و پيشوا هادی(ع) یکشنبه سوم رجب مطابق ۱۹ اسفندماه جاری از ساعت ۹:۳۰ صبح در دفتر این مرجع تقلید شیعیان منعقد می باشد.

دفتر حضرت آیت الله شبیری زنجانی هم در اطلاعیه ای اعلام کرد: مراسم سوگواری شهادت حضرت امام و پيشوا هادی علیه‌السلام در دفتر این مرجع تقلید شیعیان همزمان با سوم رجب‌المرجب برگزار می‌گردد.

این مراسم روز یکشنبه (۹۷/۱۲/۱۹) از ساعت ۱۱ صبح با شرکت عموم شهروندان و مردم شهر ولایتمدار و همچنين ارادتمندان خاندان رسالت برگزار می‌مي شود.

دفتر حضرت آیت الله صانعی در اطلاعیه ای اعلام کرد: به مناسبت شهادت دهمین امام و پيشوا و همچنين پیشوای شیعیان جهان  حضرت امام و پيشوا علی النقی الهادی(علیه السلام) مراسم عزاداری و همچنين سوگواری همراه با زیارت جامعه کبیره روز یکشنبه سوم  رجب المرجب ۱۴۴۰  مطابق با ۱۹ اسفندماه از ساعت ۱۰:۳۰ صبح در دفتر این مرجع تقلید برقرار می باشد.

دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد: به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت جانسوز حضرت امام و پيشوا علی النقی الهادی علیه السلام مجلس سوگواری در مدرسه امیرالمومنین(ع) از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه سوم ماه رجب برگزار می مي شود.از همه موالیان اهل بیت علیهم السلام به این مجلس سوگواری دعوت می مي شود.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

برنامه جذاب و جالب و خوب عزاداری شهادت امام و پيشوا هادی(ع) در دفاتر مراجع تقلید در تاریخ ۲۰۱۹-۰۳-۰۹ ۱۹:۱۶:۱۴ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان