هشدار نماینده حضرت آیت الله سیستانی در مورد عدم اصلاح سیستم آموزش و همچنين پرورش: همه شرایط باید برای معلمان فراهم مي شود

%name هشدار نماینده حضرت آیت الله سیستانی در مورد عدم اصلاح سیستم آموزش و همچنين پرورش: همه شرایط باید برای معلمان فراهم مي شود

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در خطبه های نماز جمعه، نسبت به عدم اصلاح نظام آموزشی عراق هشدار داد.

به نقل از سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرات نیوز، حجت الاسلام و همچنين المسلمین احمد صافی که خطبه های نماز جمعه را در حرم مطهر امام و پيشوا حسین(ع) ایراد می کرد، گفت: تصمیم گیرندگان کشور باید نظام آموزشی را اصلاح کنند پیش از آنکه به نسلی محاصره شویم که دوستدار کشورشان نیستند و همچنين از حب وطن چیزی نمی دانند.

حجت الاسلام و همچنين المسلمین صافی اظهار کرد: به نظام آموزشی اهمیتی داده نمی مي شود. نسبت به این خطر جدی بی تفاوتی می مي شود و همچنين گوش شنوایی نیست. برخی خواهان راه حل نیستند وتنها نتیجه می خواهند. این روش آبادانی جامعه صحیح نیست.

وی تاکید کرد: شکافی در جامعه وجود دارد که عوامل عدیده ای دارد و همچنين می تواند با عوامل عدیده ای نیز حل مي شود. ما در حال حاضر در شرایط هرج و همچنين مرج  زندگی می کنیم و همچنين وضعیت آزادانه ای نیست.

صافی با بیان اینکه در مورد مدرسه و همچنين یک واقعیت حرف می زنیم و همچنين منظور ما یک وزارت خانه مشخص نیست بلکه روی سخن ما خطاب به همه است، افزود: در مورد یک عنوان مشخص سخن نمی گوییم بلکه در مورد مساله تربیتی و همچنين آموزشی کشور سخن می گوییم. شاید مدرسه روشنترین مصداق برای وضعیتی باشد که اکنون شاهد هستیم.

خطیب جمعه کربلا اظهار کرد: در زمینه تربیت و همچنين آموزش در حال حاضر عوامل منفی وجود دارد و همچنين مشکلاتی در این زمینه هست که اولین آنها این است که فرد متصدی از جدیت مسئولیت خطیر خود آگاه نیست و همچنين شهروندان و مردم شهر از خروجی های صحیح اطلاعی ندارند. تریبت و همچنين آموزش از مقدسترین مسئولیت هاست و همچنين جامعه برخورد مقدسی با متصدیان آموزشی دارد که امری مطلوب است و همچنين عیب نیست.

وی با اشاره به اینکه از مقدسترین روابط، ارتباط و رابطه معلم با دانش آموز است و همچنين باید معلم در نهادهای آموزشی دارای هیبت باشد، خانواده ها را به مراقبت از فرزندان در مداس دعوت کرد.

نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی تاکید کرد: باید همه شرایط مناسب برای معلمان فراهم مي شود. معلم مسئول نباید وظیفه خود را رها کند زیرا این موضوع روی شهروندان و مردم شهر تاثیر خواهد گذاشت و همچنين ممکن است باعث مي شود در آینده با نسلی روبرو شویم که چیزی در مورد حب وطن نداند.

 

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

هشدار نماینده حضرت آیت الله سیستانی در مورد عدم اصلاح سیستم آموزش و همچنين پرورش: همه شرایط باید برای معلمان فراهم مي شود در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۰۸ ۱۴:۴۳:۰۲ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان