حضرت آیت الله نوری همدانی: یکی از معظلات و مسائل و مشکلات ایران در عربستان وهابیت است

%name حضرت آیت الله نوری همدانی: یکی از معظلات و مسائل و مشکلات ایران در عربستان وهابیت است

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با بیان اینکه یکی از مشکلاتی که ایران در عربستان دارد وهابیت است گفت: اینها شیعه را یک مشکل تلقی می کنند.

به نقل از روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا در قم، مرجع تقلید شیعیان عصر یکشنبه در دیدار حجت الا سلام و همچنين المسلمین قاضی عسکر و همچنين علیرضا رشیدیان رئیس نهاد حج و همچنين زیارت کشور اظهار کرد: یکی از مهمترین کارها مدیریت است که از این بین مدیریت اجتماعی حائز اهمیت است.

او بیان کرد: اسلام در عبادت هایی که جنبه اجتماعی دارد سفارش های بسیاری می کند مانند نماز جماعت و همچنين نماز جمعه و همچنين حج لذا این عبادت ها بسیار اهمیت دارد و همچنين بسیاری اجتماعات جنبه مبارزه به خود گرفته است.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه امروز تمام کارها به صورت مبارزه ای شده است، افزود: دشمنان اسلام همیشه در کمین خواهند بود و همچنين دنیای اسلام در برابر دنیای کفر و همچنين استکبار قرار دارد.

او خاطرنشان کرد: به غیر از منظر سیاسی که بین انقلاب اسلامی ایران و همچنين بسیاری از حکومت ها وجود دارد در عربستان سعودی نیز جریان دیگری تحت عنوان وهابیت نیز وجود دارد؛ وهابیت، تشیع را در برابر خود یک مشکل تلقی می کند.

مرجع تقلید شیعیان ابراز داشت: مدیریت تو در نهاد حج و همچنين زیارت هم از جهت انجام عبادت ها و همچنين هم در برابر دشمن که عزت اسلام به آنها نشان داده مي شود اهمیت دارد.

او با بیان اینکه با ایمان، عقیده و همچنين مدیریت بسیاری معظلات و مسائل و مشکلات حل می مي شود گفت: باید بیدار و همچنين هوشیار در برابر نقشه های دشمن عمل کنیم.

آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: امروز همچنين و علاوه بر سوریه و همچنين جریان مقاومت و همچنين عراق به لطف خداوند یک وضعیتی پیش آمده است که همیشه در آخر اقتدار و قدرت و همچنين عظمت هستیم. 

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نوری همدانی: یکی از معظلات و مسائل و مشکلات ایران در عربستان وهابیت است در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۲۷ ۱۹:۴۵:۳۳ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان