حضرت آیت الله نوری همدانی: مرحوم حبیبی توانسته بود دیانت و همچنين سیاست را به عنوان یک الگوی عملی به دیگران نشان دهد

%name حضرت آیت الله نوری همدانی: مرحوم حبیبی توانسته بود دیانت و همچنين سیاست را به عنوان یک الگوی عملی به دیگران نشان دهد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی ضمن تسلیت درگذشت محمدنبی حبیبی عنوان کرد: این شخصیت  تاثیرگذار توانسته بود دیانت و همچنين سیاست را به عنوان یک الگوی عملی به دیگران نشان دهد.

به به گفته شفقنا، متن پیام این مرجع تقلید شیعیان که در اختیار شفقنا قرار گرفته به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و همچنين انا الیه راجعون

با تاسف فراوان در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران خبر ارتحال یکی از مبارزین با سابقه این نهضت الهی جناب آقای مهندس محمد نبی حبیبی رحمت الله علیه دبیرکل گروه و حزب موتلفه اسلامی را دریافت نمودم.

این شخصیت تاثیر گذار در کنار انسان های مخلص و همچنين انقلابی زيرا و به درستي که مرحومان حبیب الله عسگر اولادی و همچنين علی اکبر پرورش و همچنين سید رضا نیری و همچنين دیگر چهره های این گروه و حزب توانسته بود دیانت و همچنين سیاست را به عنوان یک الگوی عملی به دیگران نشان دهد.

مرحوم حبیبی به معنای حقیقی یک سیاست مدار متین و همچنين با تقوی و همچنين انقلابی بود که همیشه در خط امام و پيشوا و همچنين رهبری و همچنين روحانیت اصیل گام برمی داشت.

مسولیت های متعدد اجرایی و همچنين فعالیت های حزبی و همچنين سیاسی و همچنين کارهای خیر در دوران نظام اسلامی برگ زرینی از زندگی آن هم مرحوم محسوب می‌مي شود.

اینجانب ضمن یاد و همچنين خاطره شهدای موتلفه و همچنين شخصیت های درگذشته از این گروه و حزب ارتحال مرحوم حبیبی را به رهبری معظم و همچنين دوستان و همچنين همکاران و همچنين خانواده محترم تسلیت عرض نموده و همچنين رحمت و همچنين غفران الهی را برای آن هم مرحوم مسئلت می نمایم.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نوری همدانی: مرحوم حبیبی توانسته بود دیانت و همچنين سیاست را به عنوان یک الگوی عملی به دیگران نشان دهد در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۳۰ ۱۰:۳۳:۳۱ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان