حضرت آیت الله نوری همدانی: شهروندان و مردم شهر تا کی باید رنج بکشند؟ چرا به شهروندان و مردم شهر رسیدگی نمی کنید؟/ با پشت میز نشستن کار درست نمی مي شود

%name حضرت آیت الله نوری همدانی: شهروندان و مردم شهر تا کی باید رنج بکشند؟ چرا به شهروندان و مردم شهر رسیدگی نمی کنید؟/ با پشت میز نشستن کار درست نمی مي شود

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی تاکید کرد: مسوولان معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی را هرچه زودتر حل کنند؛ شهروندان و مردم شهر را رنج ندهند، شهروندان و مردم شهر گرفتارند و همچنين ا ز تبعیض ناخوش و غمگين خواهند بود.

به نقل از شفقنا، مرجع تقلید شیعیان در درس خارج فقه امروز خود در مسجد اعظم قم با اشاره به چهل و همچنين یکمین سالگرد انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: ما باید قدردان انقلاب باشیم زيرا و به درستي که سرويس ها و خدمات فراوانی از عمران تا عرصه بین‌المللی به ما کرده است.

او اضافه کرد: ما فراموش نمی کنیم که در چه وضعی از نظر امکانات بودیم، دیگران برای این کشور تصمیم می گرفتند درحالیکه امروز همه اعتراف دارند بدون نظر ایران هیچ تصمیمی در منطقه گرفته نمی مي شود.

آیت الله نوری همدانی با ادامه مقایسه وضعیت ایران قبل و همچنين بعد از انقلاب ابراز داشت: ما برای اسلحه از غرب التماس می کردیم ولي بايد توجه داشت امروز موشک نقطه زن، موشک با برد ۲۰۰۰ کیلومتر داریم. پیشرفت های زیادی در بحث نانو، سلول های بنیادین و همچنين هسته ای داریم که همه با خودباوری جوانان حاصل شده است.

او تاکید کرد: از نظر عمرانی در اکثر روستاها امکانات وجود دارد البته هنوز به آن هم نقطه مطلوب نرسیدیم و همچنين باید تلاش مي شود.

این مرجع تقلید با اشاره به بعضی برنامه جذاب و جالب و خوب های سالگرد پیروزی انقلاب و همچنين لزوم گرامی داشت این ایام گفت: باید توجه داشته باشیم که این انقلاب برای برقراری ارزشها به پا شد نه اینکه بنام جشن انقلاب ضد ارزش ترویج مي شود
از قرار اطلاع بعنوان جشنواره فیلم، عمل ضد ارزشی انجام شده که مایه تاسف است؛ آقایان به بهانه جشن انقلاب ارزشهای اسلامی را زیر پا نگذارید.

او وضعیت معیشت شهروندان و مردم شهر را بسیار نگران کننده دانسته و همچنين افزود: این شهروندان و مردم شهر جان و همچنين خون دادند چرا باید در رنج باشند ؟ تا کی باید رنج بکشند؟ چرا به شهروندان و مردم شهر رسیدگی نمی کنید؟ چرا مدیریت ضعیف است؟ چرا عده ای با کم کاری خودشان شهروندان و مردم شهر را نسبت نظام و همچنين انقلاب بدبین می کنید؟

آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: بروید به این شهروندان و مردم شهر، به قشر ضعیف خدمت کنید، به داد شهروندان و مردم شهر برسید با پشت میز نشستن کار درست نمی مي شود. این تبعیض ها را بردارید.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نوری همدانی: شهروندان و مردم شهر تا کی باید رنج بکشند؟ چرا به شهروندان و مردم شهر رسیدگی نمی کنید؟/ با پشت میز نشستن کار درست نمی مي شود در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۳۰ ۱۲:۴۵:۱۳ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان