حضرت آیت الله نوری همدانی خطاب به مسئولان: تعلل در انجام وظایف و همچنين خدمت به شهروندان و مردم شهر گناه بزرگی است

%name حضرت آیت الله نوری همدانی خطاب به مسئولان: تعلل در انجام وظایف و همچنين خدمت به شهروندان و مردم شهر گناه بزرگی است

شفقنا-حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی ضمن تاکید بر قدرشناسی شهروندان و مردم شهر، خطاب به مسئولان گفت: وظیفه تو در مقابل این شهروندان و مردم شهر بصیر و همچنين انقلابی سنگین شد و همچنين تعلل در انجام وظایف و همچنين خدمت به این شهروندان و مردم شهر گناه بزرگی است.

به نقل از روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا، مرجع تقلید شیعیان صبح امروز در دیدار کوتاهی با عده‌ای از طلاب اظهار داشت: اسلامیت و همچنين جمهوریت که امام و پيشوا راحل برآن تاکید داشته اند در مواقع حساس خود را نشان داد و همچنين اینکه امام و پيشوا بر روی اسلام تاکید می کردند برای این بود که مسلمانان روحیه ذلت پذیری ندارند و همچنين هرجا ظلم و همچنين ستم ببینند بدون در نظر گرفتن مرز جغرافیایی مقابل مستکبرین می ایستند و همچنين اجازه زورگویی نخواهند داد.

او در ادامه افزود: شهروندان و مردم شهر در راهپیمایی ۲۲بهمن با وحدت و همچنين همبستگی نشان دادند که با عزت و همچنين سربلندی و همچنين اقتدار پشت نظام و همچنين انقلاب و همچنين رهبری خواهند بود، اجازه جسارت به هیچ کشوری را نخواهند داد و همچنين خواب دشمنان ملت را آشفته کردند.

آیت الله نوری همدانی ادامه داد: حضور شهروندان و مردم شهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نشست سران کفر و همچنين دشمنان ایران را در هرکجا چه لهستان یا هر نقطه دیگر باشد و همچنين هرنتیجه ای که بخواهند بگیرند از پیش به شکست کشاندند.

او بیان داشت: دنیای استکبار کشتن کودک شش ساله را نمی بیند و همچنين حاکمان قبیله ای آن هم کشور را مجریان حقوق بشر معرفی می کند ولی ایران را با داشتن این شهروندان و مردم شهر غیرتمند و همچنين مدافع نظام و همچنين انقلاب، ناقض حقوق بشر معرفی کرده و همچنين با این قضاوت خود را رسوا نموده است.

این مرجع تقلید شیعیان خطاب به مسئولان گفت: قدر شهروندان و مردم شهر را بدانید که با ندای رهبری و همچنين با نظر دینی و همچنين مذهبی به صحنه آمدند، قدر شهروندان و مردم شهر خصوصاً جوانان را بدانید و همچنين آگاه باشید که وظیفه تو در مقابل این شهروندان و مردم شهر بصیر و همچنين انقلابی سنگین شد و همچنين تعلل در انجام وظایف و همچنين خدمت به این شهروندان و مردم شهر گناه بزرگی است.

او با اشاره به ایام فاطمیه و همچنين تقارن آن هم با پیروزی انقلاب ابراز داشت: باید قدر فاطمیه را دانست و همچنين عزای این بانو پهناور و بزرگ و همچنين پیامبر و همچنين اهل بیت(ع) در این کشور در هر زمان به احسن وجه صورت گیرد که هرچه داریم از این خاندان است.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نوری همدانی خطاب به مسئولان: تعلل در انجام وظایف و همچنين خدمت به شهروندان و مردم شهر گناه بزرگی است در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۱۲ ۱۰:۱۷:۱۲ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان