حضرت آیت الله مکارم شیرازی: توسل دشمن به تروریست ها ذلیلانه ترین راه است

%name حضرت آیت الله مکارم شیرازی: توسل دشمن به تروریست ها ذلیلانه ترین راه است

شفقنا-حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: متوسل شدن دشمنان به تروریست ها و همچنين انجام حرکات مذبوحانه همچون حادثه اخیر در سیستان و همچنين بلوچستان ذلیلانه ترین راه است.

به نقل از شفقنا، مرجع تقلید شیعیان در دیدار سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح و همچنين هیات همراه، بر لزوم درک و همچنين شناخت شرایط حساس و همچنين خاص کشور تاکید و همچنين تصریح کرد: باید شرایط سخت کشور را توأم با امیدواری دادن به شهروندان و مردم شهر به درستی تبیین کنیم و همچنين در عین حال بدانیم که راه برگشتی نداریم.

او مذاکره با دشمنان را بی فایده دانست و همچنين گفت: آنها یک روز، هسته ای را بهانه می کنند، روز دیگر دم از حقوق بشر می زنند و همچنين روزی دیگر نیز موضوع فلسطین و همچنين اسرائیل را پیش خواهند کشید.

آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه باید بدانیم بهانه جویی های دشمنان تمامی ندارد، اظهار داشت: تعجب می کنیم از کسانی که در گوشه و همچنين کنار از مذاکره دم می زنند، ولي بايد توجه داشت به این واقعیات توجه ندارند که آنها هر روز موضوع جدیدی را بهانه می کنند و همچنين خواسته هایشان نیز تمامی ندارد.

او تنها راه در برابر دشمنان را مقاومت و همچنين پایداری دانسته و همچنين افزود: قرآن کریم تصریح می کند «و همچنين اعدوا لهم ما استطعتم من قوه و همچنين من رباط الخیل ترهبون به عدو الله و همچنين عدوکم» این آیه شریفه به ما نشان می دهد که باید روز به روز به لحاظ دفاعی و همچنين نظامی آمادگی خود را بالا ببریم و همچنين تجهیزات خود را به روز کنیم تا دشمن از حمله به ما بترسد.

این مرجع تقلید شیعه خاطرنشان کرد: به دلیل همین اقتدار و همچنين توانمندی ماست که دشمنان امروز گزینه نظامی را فراموش کرده اند، متوسل شدن دشمنان به تروریست ها و همچنين انجام حرکات مذبوحانه همچون حادثه اخیر در سیستان و همچنين بلوچستان ذلیلانه ترین راه است.

او با تاکید بر اینکه ما هم باید قوی شویم و همچنين هم اقتدار خود را به رخ دشمنان بکشانیم، اظهار داشت: ما دنبال حمله به هیچ کشوری نیستم، جنگ طلب و همچنين توسعه طلب هم نیستیم ولي بايد توجه داشت برای حفظ و همچنين دفاع از خود این تجهیزات و همچنين بیش از آن هم را مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري داریم.

آیت الله مکارم شیرازی حفظ اقتدار دفاعی و همچنين نظامی را دارای منشا قرآنی و همچنين روایی دانسته و همچنين در این باره توصیه های مهمی خطاب به مسؤولان ستاد کل نیروهای مسلح ارائه کرد.

او همچنین در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود با محکوم کردن جنایت تروریست ها در سیستان و همچنين بلوچستان و همچنين ابراز تاسف از شهادت شماری از پاسداران، بر لزوم اتخاذ تدابیر مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی و همچنين نیز کاهش تلفات تاکید کرد.

این مرجع تقلید شیعه بر لزوم اطلاع رسانی دستاوردها و همچنين فعالیت های نیروهای مسلح تاکید کرد و همچنين گفت: این خبر رسانی باعث می مي شود که هم شهروندان و مردم شهر امیدوار شوند و همچنين هم حساب کار دست دشمنان بیاید.

آیت الله مکارم شیرازی در پایان برای موفقیت نیروهای مسلح کشور در دفاع از امنیت و همچنين اقتدار کشور دعا کرد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: توسل دشمن به تروریست ها ذلیلانه ترین راه است در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۱۹ ۰۰:۵۶:۴۷ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان