حضرت آیت الله سبحانی: کاهش نرخ جمعیت در کشور خطرناک است

%name حضرت آیت الله سبحانی: کاهش نرخ جمعیت در کشور خطرناک است

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی گفته استهرچه در جهت تقویت نیرو و همچنين اقتدار و قدرت نظامی کشور کوشش کنید تا دشمن تو را دست کم نگیرد و همچنين بترسد در واقع به قرآن عمل کرده اید.

به به گفته روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا در قم، مرجع تقلید شیعیان شامگاه دوشنبه در دیدار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد بر تقویت در عرصه نظامی تأکید کرد و همچنين افزود: باید در این راستا تلاش کنید.

او گفت: در تجهیز خود و همچنين مقابله با دشمن باید به آیات قران کریم توجه کنید که بر اساس بخشی از این آیات هرچه که در قدرت دارید برای تقویت نظامی کشور به کار ببرید و همچنين در این جهت از هیچ تلاشی دریغ نورزید.

آیت الله سبحانی با بیان اینکه باید آنقدر خود را تقویت کنید که ترس و همچنين رعب در دل دشمنان ایجاد نمایید ابراز داشت: دشمن در صورتي که همین روحیه مقتدرانه را از نیروهای مسلح ما ببینند نظرشان در مورد کشور ما تغییر می کند.

او با تأکید بر حفظ وحدت و همچنين انسجام بین نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: تو مسؤلیت مهمی بر عهده دارید و همچنين بدانید هرچه در جهت تقویت نیرو و همچنين اقتدار و قدرت نظامی کشور کوشش کنید تا دشمن تو را دست کم نگیرد و همچنين بترسد در واقع به قرآن عمل کرده اید.

مرجع تقلید شیعیان در ادامه به موضوع تک فرزندی اشاره کرد و همچنين آن هم را فرهنگ غلطی دانست و همچنين افزود: کاهش نرخ جمعیت در کشور خطرناک است و همچنين باید در نیروهای مسلح برای مقابله با فرهنگ تک فرزندی تلاش مي شود تا همیشه نسل کشورمان نسل جوون باشد چرا که جمعیت جوون یکی از ابزارهای اقتدار و قدرت کشورها است.

او با اشاره به حادثه تروریستی اخیر در زاهدان گفته استمسؤلین و همچنين فرماندهان نیروهای مسلح کشورمان باید مراقبت های امنیتی را در انتقال نیروها در نظر بگیرند تا شاهد حوادث این چنینی و همچنين شهادت هموطنانمان نباشیم.

آمادگی نیروهای مسلح در ساخت ابزار پیشرفته صنعت خودروسازی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور هم در این دیدار به ارائه گزارشی از فعالیت های این ستاد پرداخت و همچنين با بیان اینکه دشمن از انقلاب اسلامی ضربه خورده است اظهار کرد: با تقویت کشور و همچنين بازدارندگی، تهدیدها نسبت به ایران کاهش یافته ولي بايد توجه داشت تهدیدات امنیتی و همچنين جاسوسی شدت گرفته است.

او با اشاره به حادثه تروریستی در استان سیستان و همچنين بلوچستان اظهار کرد: یک عامل انتحاری با خودروی بمب گذاری شده، خودش را در کنار اتوبوس حامل پاسداران منفجر کرد، با حکومت پاکستان مذاکره کردیم تا دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم.

سرلشکر باقری با بیان اینکه کمک به سازندگی کشور شامل وظایف نیروهای مسلح است افزود: نیروهای مسلح آمادگی دارند که در زمینه ساخت ابزار پیشرفته صنعت خودروسازی و همچنين صنعت نفت کمک کند. 

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله سبحانی: کاهش نرخ جمعیت در کشور خطرناک است در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۱۸ ۱۹:۳۴:۳۶ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان