حضرت آیت الله سبحانی: حکومت را تائید می کنیم و همچنين تضعیف آن هم را حرام می دانیم/ قداست قم کمرنگ شده است

%name حضرت آیت الله سبحانی: حکومت را تائید می کنیم و همچنين تضعیف آن هم را حرام می دانیم/ قداست قم کمرنگ شده است

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی گفته استما معتقد به بستن فضای مجازی نیستیم ولي بايد توجه داشت رها بودن این فضا هرگز به صلاح نیست و همچنين باید آن هم را کنترل کرد.

به نقل از روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا در قم، مرجع تقلید شیعیان سه شنبه شب در دیدار سورنا ستاری دست يار علمی و همچنين فناوری رئیس جمهور اظهار کرد: بر طبق روایتی هر جمعیتی که دو روزش از نظر علم و همچنين دانش یکسان باشد ضرر کرده است.

او با بیان اینکه انقلاب اسلامی در بین انقلاب های دیگر بی نظیر بود گفت: باید انقلاب از ابتدا نسبت به فناوری عنایت ویژه ای اتخاد می کرد تا اقتصاد وضع مطلوب تری می یافت.

آیت الله سبحانی بیان کرد: ابتکارات باید به گونه ای باشد که گره از زندگی ها بگشاید و همچنين لذا تحقیق و همچنين فناوری موضوعی باید باشد که گره را باز کند و همچنين اکتشافات و همچنين تحقیقات زمانبندی و همچنين رده بندی شوند.

او با اشاره به اینکه در تحقیقات باید نیازها را در نظر گرفت خاطرنشان کرد: گاهی در این ابتکارات تعدادی شرکت می کنند و همچنين تنها چند فرد يا شخص انتخاب می شوند ولي بايد توجه داشت نقطه ای که باید رعایت مي شود این است که بقیه اشخاص هم که انتخاب نشده اند باید مورد تشویق قرار بگیرند تا ذوق آنها کور نشود.

این مرجع تقلید با بیان اینکه در خصوص فضای مجازی ما هیچ گاه نمی گوییم باید بسته مي شود و همچنين این اصلا عملی هم نیست گفت: ما نسبت به حکومت کمال اخلاص را داریم و همچنين آن هم را تأیید می کنیم و همچنين تضعیف حکومت را حرام می دانیم ولي بايد توجه داشت باید نسبت به فضای مجازی نظارتی دقیق داشته باشند.

او با بیان اینکه قم نسبت به بستن فضای مجازی معتقد نیست ابراز کرد: همانطوری که در جاده ها برای جلوگیری از تخلفات مأمورهای پلیس حضور دارند، رها بودن فضای مجازی هرگز به صلاح نیست و همچنين باید مأمورانی بر آن هم کنترل داشته باشند.

آیت الله سبحانی با بیان اینکه قم یک شهرستان مرکزی برای شیعه است و همچنين شیعه توجهش به قم و همچنين نجف است افزود: زمانی قم قداست داشت ولي بايد توجه داشت متأسفانه قداست قم کم رنگ شده است، دشمن همین را می خواهد و همچنين تلاش می کند تا این قداست روز به روز کمرنگ تر مي شود که باید برای آن هم فکری مي شود.

او گفت: تاریخ اسلام را به خوبی می دانم و همچنين اذعان می دارم که سرويس ها و خدمات جمهوری اسلامی امروز قابل مقایسه با قبل نیست.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله سبحانی: حکومت را تائید می کنیم و همچنين تضعیف آن هم را حرام می دانیم/ قداست قم کمرنگ شده است در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۰۵ ۲۱:۵۰:۳۴ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان