توصیه آیت الله نوری همدانی به دست يار رئیس جمهور: منطقه ها و مناطق محروم را درجه بندی کنید

%name توصیه آیت الله نوری همدانی به دست يار رئیس جمهور: منطقه ها و مناطق محروم را درجه بندی کنید

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با بیان رفع محرومیت و همچنين شناسایی نقاط محروم گفت: محرومیت ها یکسان نیست بنابراین منطقه ها و مناطق محروم را باید درجه بندی کنید.

به به گفته روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا در قم، مرجع تقلید شیعیان چهارشنبه شب در دیدار محمد امید دست يار توسعه روستایی و همچنين منطقه ها و مناطق محروم ریاست جمهوری ضمن تشکر از حضور پر شکوه شهروندان و مردم شهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه اظهار کرد: برای چهلمین بار شهروندان و مردم شهر ولایی و همچنين مکتبی ثابت کردند برای حفظ و همچنين حمایت از انقلابشان که برای تشکیل آن هم زحمت کشیدند در صحنه حاضر خواهند بود.

او بیان کرد: قبل از انقلاب کل روستاها بلکه برخی شهرستان ها هم از امکانات رفاهی به کل محروم بودند؛ زمانیکه به عنوان نماینده امام و پيشوا به اروپا رفته بودم می دیدم در آنجا شهرستان ها و همچنين روستاهایشان از امکانات رفاهی و همچنين آب و همچنين برق برخوردار خواهند بود ولي بايد توجه داشت در ایران با شکل گیری انقلاب کم کم این موضوع داشت سر و همچنين سامان می گرفت.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه یکی از اهداف انقلاب از بین بردن فقرو محرومیت و همچنين ایجاد رفاه برای شهروندان و مردم شهر بوده است خاطرنشان کرد: در نتیجه فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن، فرهنگ، جدیت و همچنين اخلاص مسؤلین این اتفاق در ایران افتاد و همچنين علاه بر شهرستان ها در بسیاری روستاها امکانات رفاهی فراهم شد و همچنين روز به روز نیز در حال گسترده شدن است.

او گفت: کارو بار يا کسب و کار يا همان شغل تو با فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن و همچنين فرهنگ انسان ارتباط دارد و همچنين لذا کار مهم و همچنين مسؤلیت بزرگی بر عهده دارید؛ شریف ترین عبادت آن هم است که انسان به اشخاص مؤمن خدمت کند؛ از رسول گرامی اسلام سؤال شد که در پیشگاه خداوند تبارک و تعالي چه کسانی محبوب تر می باشند و همچنين ایشان فرمودند: به هر نسبت که انسان به شهروندان و مردم شهر خیر و همچنين برکت برساند به آن هم نسبت نزد خداوند تبارک و تعالي محبوب تر است.

این مرجع تقلید بیان کرد: رفع محرومیت، شناختن مکان ها و همچنين نقاط محروم بسیار مهم است چونکه در ایران قبل از انقلاب منطقه ها و مناطق محروم فراوان بود؛ درجات محرومیت مهم است و همچنين محرومیت ها یکسان نیست بنابراین منطقه ها و مناطق محروم را باید درجه بندی کنید.

او بر ایجاد امکانات در منطقه ها و مناطق محروم و همچنين روستایی تأکید کرد و همچنين افزود: به مقدار و اندازه اقتدار و قدرت و همچنين مسؤلیتی که دارید امکانات ایجاد کنید تا رفاه بوجود آید.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه برنامه جذاب و جالب و خوب های اسلام طوری طراحی شده که در صورتي که درست اجرا شوند فقیر و همچنين محرومی نخواهد بود گفت: هرقدر عملتان خالص تر و همچنين برای خداوند تبارک و تعالي باشد ثوابش هم بیشتر است و همچنين هرچه سرويس ها و خدمات بیشتری ارائه دهید شهروندان و مردم شهر نیز از نظر معیشت در رفاه قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

توصیه آیت الله نوری همدانی به دست يار رئیس جمهور: منطقه ها و مناطق محروم را درجه بندی کنید در تاریخ ۲۰۱۹-۰۲-۱۳ ۲۰:۱۴:۵۳ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان