تاکید نماینده حضرت آیت الله سیستانی بر حفظ ارزش های اجتماعی و همچنين دوری از هرج و همچنين مرج

%name تاکید نماینده حضرت آیت الله سیستانی بر حفظ ارزش های اجتماعی و همچنين دوری از هرج و همچنين مرج

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در خطبه های امروز نماز جمعه نسبت به حفظ ارزش های اجتماعی دعوت کرد و همچنين در مورد هرج و همچنين مرج در جامعه هشدار داد.

به نقل از سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرات نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد صافی که خطبه های نماز جمعه را در حرم مطهر امام و پيشوا حسین(ع) ایراد می کرد، گفت: آنچه باعث تاسف است این است که ما در نوعی هرج و همچنين مرج زندگی می کنیم و همچنين گمان می کنیم که این هرج و همچنين مرج آزادی است. هرج و همچنين مرج روی رفتارهای بسیاری در جامعه تاثیر می گذارد.

حجت الاسلام و همچنين المسلمین صافی اظهار کرد: جامعه عراق در حال حاضر در نوعی هرج و همچنين مرج به سر می برد و همچنين ما خیال می کنیم که این هرج و همچنين مرج آزادی است ولي بايد توجه داشت آزادی قوانین و همچنين چارچوب های خاص خود را دارد.

نماینده حضرت آیت الله سیستانی در ادامه خواستار اهتمام بیشتر به خانواده شد و همچنين نسبت به مصونیت اجتماعی جهت مقابله با رفتارهای منحرف دعوت کرد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

تاکید نماینده حضرت آیت الله سیستانی بر حفظ ارزش های اجتماعی و همچنين دوری از هرج و همچنين مرج در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۲۵ ۱۴:۵۸:۰۶ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان