حضرت آیت الله نوری همدانی: وضعیت اقتصادی شهروندان و مردم شهر بسیار نگران کننده است

%name حضرت آیت الله نوری همدانی: وضعیت اقتصادی شهروندان و مردم شهر بسیار نگران کننده است

حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی با اشاره به گرانی در کشور گفت: وضعیت اقتصادی شهروندان و مردم شهر بسیار نگران کننده است که باید هرچه زودتر چاره اندیشی مي شود.

به به گفته شفقنا، این مرجع تقلید شیعیان در دیدار علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: وضعیت اقتصادی شهروندان و مردم شهر بسیار نگران کننده است که باید هرچه زودتر چاره اندیشی مي شود همچنین اصلاح نظام بانکی ضروری است.

او ادامه داد: تو زحمات زیادی برای رفع معظلات و مسائل و مشکلات می کشید ولي بايد توجه داشت وضعیت گرانی شهروندان و مردم شهر را آزار می دهد،
هرچه می توانید باید به شهروندان و مردم شهر خدمت کنید.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه یکی از معظلات و مسائل و مشکلات کشور و همچنين شهروندان و مردم شهر بانک ها خواهند بود، تصریح کرد: بانک ها نباید بنگاه داری و همچنين تجارت کنند بلکه باید پول ها را در اختیار تولیدکنندگان قرار دهند و همچنين نظارت کنند تا چرخه تولید حرکت کند

او ابراز داشت: اصلاح نظام بانکی که جنابعالی زحمت اصلاح آن هم را در حال انجام هستید و همچنين ما هم تشکر می کنیم امروز ضرورت دارد؛ شهروندان و مردم شهر از این جهت هم نگران خواهند بود.

این مرجع تقلید، نبود اشراف بر قیمت ها را یکی از معظلات و مسائل و مشکلات دانسته و همچنين عنوان کرد: چگونه و چطوري ارز گران می مي شود اجناس به تبع آن هم گران می مي شود ولی ارز کاهش پیدا می کند اجناس تغییر نمی کند؟ علت این است که اشراف و همچنين نظارت کافی نیست و همچنين هرکس به روش دلخواه قیمت می گذارد.

او در پایان تاکید کرد: خدمت به شهروندان و مردم شهر امروز یک توفیقی است که مسئولان نظام جمهوری اسلامی باید قدر آن هم را بدانند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نوری همدانی: وضعیت اقتصادی شهروندان و مردم شهر بسیار نگران کننده است در تاریخ ۲۰۱۸-۱۲-۲۸ ۱۳:۴۵:۰۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان