حضرت آیت الله نوری همدانی: حفظ انقلاب در گرو حفظ ارزشهای اسلامی است

%name حضرت آیت الله نوری همدانی: حفظ انقلاب در گرو حفظ ارزشهای اسلامی است

شفقنا-حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: ما در گفتمان انقلاب تقابل میان حق و همچنين باطل را ادامه می دهیم، بر این اساس باید هوشیار و همچنين بیدار باشیم و همچنين با اقتدار و قدرت به مسیر خود ادامه دهیم.

 به نقل از روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا در قم، مرجع تقلید شیعیان در دیدار اساتید و همچنين طلاب حوزه علمیه قم با اشاره به نقش تاثیرگذار و همچنين درخشان حوزه های علمیه قم گفت: حوزه ها از صدر اسلام از طریق تربیت علما و همچنين بزرگان دینی در جهت شکوفاسازی و همچنين نگهداری اسلام گام برداشته اند.

او با اشاره به نقش پررنگ حوزه در برپایی انقلاب اسلامی اظهار داشت: ما در گفتمان انقلاب تقابل میان حق و همچنين باطل را ادامه می دهیم، بر این اساس باید هوشیار و همچنين بیدار باشیم و همچنين با اقتدار و قدرت به مسیر خود ادامه دهیم و همچنين مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است برای این تقابل آمادگی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را حفظ کنیم.

آیت الله نوری همدانی افزود: بعد از تقابل شدید بین امام و پيشوا راحل و همچنين دشمن اتفاقات زیادی ایجاد شد که شامل آن هم پیروزی انقلاب بوده است.

 او ادامه داد: تقابل میان امام و پيشوا راحل و همچنين رژیم طاغوت چندین سال شمسي ادامه داشت، ولي بايد توجه داشت وقتی امام و پيشوا به نجف رفتند دشمن پنداشت ایشان تحت الشعاع علمای نجف قرار می گیرد و همچنين برای همین به قلم احمد رشیدی مطلق نوشته ای را در یکی از روزنامه ها منتشر کردندعلمای قم با هم مشورت کردند و همچنين فردای آن هم روز با اعلام تعطیلی حوزه ها  به میدان آمدند تا اجتماع پرشوری را انجام دهند.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به آیه ١٧ سوره رعد تاکید کرد: در دنیا همواره جریان حق و همچنين باطل در مقابل همدیگر قرار دارند؛ و همچنين باطل مثل کف برروی آب از بین خواهد رفت و همچنين آنچه منفعت، بقا و همچنين دوام دارد حق است که  باقی خواهد ماند.

او از بین بردن و همچنين نابودی اسلام را از مهمترین اهداف آمریکا و همچنين اسرائیل خواند و همچنين تصریح کرد: دشمن همیشه  به دنبال پروبال دادن به صهیونیست ها بود ولي بايد توجه داشت امام و پيشوا راحل اسرائیل را  غده سرطانی خواند و همچنين نابودی آن هم را ضامن آرامش کشورهای اسلامی می دانست.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به اینکه حرکت امام و پيشوا خمینی(ره) سبب بیداری شهروندان و مردم شهر شد اظهار داشت: با بیانیه ها و همچنين حرکت امام و پيشوا راحل شهروندان و مردم شهر استکبار زده ما بیدار شدند و همچنين به خودباوری و همچنين شجاعت رسیدند و همچنين در پی تجمع ۱۷ دی سال شمسي ۵۶ شهروندان و مردم شهر دیگر شهرستان ها نیز دنباله رو قیام شهروندان و مردم شهر شهرستان قم شدند و همچنين با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی پیش رفتند که نتیجه آن هم خروج شاه و همچنين پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷ بود.

او تاکید کرد: امروزه باید در همه جریان ها به شهروندان و مردم شهر توجه و همچنين خدمت کنیم و همچنين نقش حوزه های علمیه نیز خدمت به شهروندان و مردم شهر است.

این مرجع تقلید شیعیان با اشاره به ارکان انقلاب اسلامی گفت: اسلام اولین رکن انقلاب است؛ دشمنان اسلام را به حاشیه رانده و همچنين از صحنه زندگی شهروندان و مردم شهر دور کرده بودند ولي بايد توجه داشت امام و پيشوا خمینی(ره) توانستند اسلام را به زندگی ما باز گردند و همچنين برای حفظ انقلاب باید اسلام و همچنين تمام ارزش های آن هم حفظ مي شود.

او ولایت فقیه و همچنين شهروندان و مردم شهر را از دیگر ارکان انقلاب دانست و همچنين ادامه داد: شهروندان و مردم شهر به واسطه انقلاب صاحب کرامت و همچنين عزت شدند زیرا تا زمانی که شاه و همچنين حکومت سلطنتی وجود داشت شهروندان و مردم شهر دچار ذلت بودند ولي بايد توجه داشت امام و پيشوا راحل توانستند رژیم سلطنتی را نابود کنند.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به تاکید امام و پيشوا راحل در صحیفه نور گفت: این انقلاب زمینه ساز ظهور امام و پيشوا زمان(عج) است که این انتظار نیازمند زمینه سازی است و همچنين جهاد یکی از این زمینه هاست و همچنين ما باید با آمادگی فکری ، فرهنگی، سیاسی و همچنين اقتصادی زمینه را برای ظهور آماده کنیم.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله نوری همدانی: حفظ انقلاب در گرو حفظ ارزشهای اسلامی است در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۰۷ ۱۵:۱۶:۴۸ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان