حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: مسئولان و همچنين حکومت اهتمام بیشتری به سلامت شهروندان و مردم شهر داشته باشند

%name حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: مسئولان و همچنين حکومت اهتمام بیشتری به سلامت شهروندان و مردم شهر داشته باشند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی اقدامات مجمع خیرین سلامت کشور را سبب آبرومندی جامعه دانست و همچنين گفت: مسئولان و همچنين حکومت هم باید در زمینه سلامت شهروندان و مردم شهر، اهتمام بیشتری داشته باشند.

به به گفته شفقنا، مرجع تقلید شیعیان در دیدار اعضای محترم مجمع خیرین سلامت کشور با تقدیر و همچنين تشکّر فراوان از فعالیت‌های مجمع خیّرین سلامت کشور، مسأله سلامت را از مسائل مهم اسلامی دانسته و همچنين عنوان کرد: با توجه به آیه شریفه قرآن که می‌فرماید: «مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعاً»، اقدامات تو در راه سلامت شهروندان و مردم شهر، بسیار ارزشمند و همچنين دارای اجر و همچنين ثواب فوق العاده است. آیات و همچنين روایات را بخوانید و همچنين ببینید که در اسلام، روی این مباحث و مطالب چه حساب‌هایی شده است. باید این توفیقی را که نصیب تو عزیزان شده است تبریک عرض نمود. خودتان هم این موقعیتی که فراهم شده است را خیلی غنیمت بشمارید و همچنين بدانید بهترین توشه آخرت، رضای خداوند متعال و همچنين امام و پيشوا زمان علیه‌السلام است که با این برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها به دست می‌آورید.

او در قسمت و بخش دیگری از بیانات خود، رضایت‌مندی مؤمنان و همچنين خوشحالی آنان را از بهترین عبادت‌ها شمرده و همچنين بیان داشت: در روایات است که «مَا عُبِدَ اللهُ بِشَیء أحبُّ إلَیهِ مِن إدخَالِ السُّرورِ عَلی قَلبِ المُؤمِن» یعنی هیچ عبادتی بالاتر از این است که تو یک بنده مؤمنی را خوشحال کنید. اینکه در همه جا، شهروندان و مردم شهر عزیز و همچنين شریف ما از سرويس ها و خدمات تو آقایان بزرگوار بهره بري و استفاده می‌برند مخصوصاً در منطقه ها و مناطق محروم، بسیار مهمّ و همچنين ارزنده است و همچنين طبق این روایت، هیچ عبادتی نزد خداوند محبوب‌تر از آن هم نیست.
این را هم به یقین بدانید اول کسی که از کارهای تو مخصوصاً نسبت به فقراء و همچنين محرومان خوشحال می‌مي شود، حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهند بود.

آیت الله صافی گلپایگانی در قسمت دیگری از توصیه‌های خود به اعضای مجمع خیّرین سلامت کشور گفت: این جهتی را که تو در جامعه مسئول آن هم هستید، از جهات پهناور و بزرگ اسلامی و همچنين دینی است که ما باید داشته باشیم و همچنين آن هم را حفظ کنیم و همچنين در صورتي که این مسائل مغفول عنه باشد، آثار بسیار بدی دارد.
امثال این اقدامات، اسباب آبرومندی جامعه است و همچنين در صورتي که نباشند مردمانی که این برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها را پیاده کنند، آبروی جامعه از بین می‌رود. مسئولان و همچنين حکومت هم باید در زمینه سلامت شهروندان و مردم شهر، اهتمام بیشتری داشته باشند.

او در پایان جلسه با آرزوی توفیقات روزافزون برای حاضران جلسه بیان داشت: آن هم قدر کار تو با ارزش است که تنها و فقط می‌توانم بگویم: «یَا لَیتَنی کُنتُ مَعَکُم» دعا می‌کنم که مرا در ردیف تو بنویسند.
دعاگوی تو هستم و همچنين به آن هم افتخار می‌کنم و همچنين امیدوارم روز به روز بر توفیقات و همچنين افتخارات تو افزوده مي شود.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: مسئولان و همچنين حکومت اهتمام بیشتری به سلامت شهروندان و مردم شهر داشته باشند در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۱۳ ۱۵:۲۷:۵۶ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان