حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: افرادی دلسوز بدونِ وقفه به معیشت شهروندان و مردم شهر رسیدگی کنند

%name حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: افرادی دلسوز بدونِ وقفه به معیشت شهروندان و مردم شهر رسیدگی کنند

شفقنا -حضرت آیه الله العظمی صافی گلپایگانی تصریح کرد: همه باید با حلّ سریع معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی قدردان آنها باشیم. باید افرادی دلسوز، بدونِ وقفه، به معیشت شهروندان و مردم شهر رسیدگی کنند و همچنين آنها را از فشارهای اقتصادی موجود، نجات دهند.

عصر پنج شنبه ۲۶ ربیع الثانی ۱۴۴۰ (۱۳ دی‌ماه)، وزیر مسائل اقتصاد و همچنين دارایی به همراه جمعی از معاونان، با حضور در بیت حضرت آیه الله العظمی صافی گلپایگانی، با معظّم له دیدار و همچنين از توصیه‌های ایشان بهره‌مند شد.

در ابتدای دیدار، آقای دکتر دژپسند وزیر مسائل اقتصاد و همچنين دارایی، با بیان گزارشی از وضعیت اقتصادی کشور، با اشاره به نامه مفصّل چندین سال شمسي پیش معظم له در مورد بودجه به مجلس، توصیه‌های ایشان را بسیار کارساز و همچنين مفید دانست.

این مرجع تقلید شیعیان نیز با تقدیر و همچنين تشکّر از حاضران در جلسه، تقدیر معیشت و همچنين دقّت و همچنين تدبیر در مسائل اقتصادی را از مباحث و مطالب مهمّ اسلامی دانست وگفت: با وجود معظلات و مسائل و مشکلات زیاد اقتصاد کشور، امید داریم با عقلانیت، دلسوزی و همچنين تلاشِ بی‌وقفه، حلّ شوند و همچنين ان‌شاء الله آن هم‌روش که تا به حال کشور ما تحت عنایات حضرت ولی عصر عجّل الله تعالی فرجه الشریف محفوظ بوده است، از این به بعد هم همین‌روش خواهد بود ان‌شاء الله.

وی در قسمت دیگری ازسخنان خود، با اشاره به نجابت و همچنين صبوری شهروندان و مردم شهر ایران، افزود: شهروندان و مردم شهر عزیز ما، نجیب و همچنين شریف و همچنين وفادار خواهند بود و همچنين به خاطر اسلام و همچنين ایمانی که دارند صبر نموده اند و همچنين می‌کنند. همه باید با حلّ سریع معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی قدردان آنها باشیم. باید افرادی دلسوز، بدونِ وقفه، به معیشت شهروندان و مردم شهر رسیدگی کنند و همچنين آنها را از فشارهای اقتصادی موجود، نجات دهند.

این مرجع تقلید شیعیان در قسمت و بخش دیگری از توصیه‌های خود، با اشاره به گله‌مندی شدید شهروندان و مردم شهر از بانک‌ها بیان داشت: یکی از معظلات و مسائل و مشکلات مهمّ کشور، مسأله بانک‌ها است که شهروندان و مردم شهر خیلی شکایت دارند. آن هم‌روش که می‌خواستیم بانک‌ها اسلامی باشد نشد. آن هم زمان که در شورای نگهبان، قانون بانکداری اسلامی اصلاح و همچنين تأیید شد، تمام اهتمام ما این بود که احکام شرع، دقیق اجرا مي شود و همچنين در عین حال، شهروندان و مردم شهر در رفاه و همچنين آسایش باشند، ولي بايد توجه داشت آن هم قانون اجرا نشد و همچنين در مقام عمل، مشکل پیدا شد. باید هر چه سریع‌تر و همچنين با تدبیر و همچنين دقّت، در این مسأله، قوانین اسلام پیاده مي شود.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: افرادی دلسوز بدونِ وقفه به معیشت شهروندان و مردم شهر رسیدگی کنند در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۰۴ ۰۱:۱۰:۱۲ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان