حضرت آیت الله سبحانی: چه بسیار علمایی که به خاطر حب مقام و همچنين حب جاه لرزیده اند

%name حضرت آیت الله سبحانی: چه بسیار علمایی که به خاطر حب مقام و همچنين حب جاه لرزیده اند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانیتصریح کرد: خیلی اشخاص برای مقام بسیاری فضائل خود را از دست داده اند که می قدرت از آن هم به فراعنه اشاره کرد که با وجود همه نعمتی که در اختیار داشتند باز هم ناسپاسی کردند.

به نقل از روزنامه نويس و خبرنگار شفقنادر قم، حضرت آیت‌الله العظمی جعفر سبحانی صبح امروز در پایان درس خارج اصول خود در مسجد اعظم با اشاره به ویژگی صدیقین اظهار داشت: صدیقین کسانی خواهند بود که مراحلی را در اخلاق عملی طی کرده اند.

او با بیان اینکه صدیقین دارای مراتبی خواهند بود، افزود: از آخرین مرحله ای که این اشخاص طی می کنند حب جاه و همچنين حب مقام است.

این مرجع تفلید تصریح کرد: خیلی اشخاص برای مقام بسیاری فضائل خود را از دست داده اند که می قدرت از آن هم به فراعنه اشاره کرد که با وجود همه نعمت هایی که در اختیار داشتند باز هم ناسپاسی کردند.

آیت الله سبحانی بیان کرد: در صورتي که انسان بتواند حب جاه و همچنين مقام خواهی را از خود کم کند و همچنين حقیقت خواه باشد بسیاری گناهان را مرتکب نمی مي شود.

این مرجع تقلید افزود: چه بسیار علمایی که به خاطر حب مقام و همچنين حب جاه لرزیده اند. 

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله سبحانی: چه بسیار علمایی که به خاطر حب مقام و همچنين حب جاه لرزیده اند در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۰۹ ۰۹:۵۵:۲۱ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان