حضرت آیت الله سبحانی: مسلمانان برای رفع معظلات و مسائل و مشکلات نیت های خود را پاک کنند

%name حضرت آیت الله سبحانی: مسلمانان برای رفع معظلات و مسائل و مشکلات نیت های خود را پاک کنند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی گفت: امروز مسلمانان گرفتارند و همچنين باید نیت ها را پاک و همچنين با قلب پاک استغفار کنند تا خداوند تبارک و تعالي نیز معظلات و مسائل و مشکلات آنها را رفع کند.

به نقل از روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا، این مرجع تقلید شیعیان دوشنبه شب در دیدار ۷۰ فرد يا شخص از طلاب شیعه و همچنين سنی زاهدان که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد با خواندن و قرائت آیه ای از قران کریم به پيشامد جديد استغفار اشاره کرد.

او با بیان اینکه استغفار نتایج بسیاری برای استغفار کنندگان به همراه دارد گفت: یکی از نتایج استغفار در درگاه خداوند این است که موجب ریزش رحمت آسمان می مي شود.

آیت الله سبحانی افزود: بنابراین ارتباطی بین پاکی نفس و همچنين آسمان ها وجود دارد که این را علم مادی نمی فهمد و همچنين تنها علم الهی و همچنين آسمانی متوجه می مي شود.

او با بیان اینکه افزایش روزی از دیگر نعمت های استغفار کردن است خاطرنشان کرد: امروز مسلمانان گرفتارند و همچنين باید نیت ها را پاک و همچنين با قلب پاک استغفار کنند تا خداوند تبارک و تعالي نیز معظلات و مسائل و مشکلات آنها را رفع کند.

این مرجع تقلی شیعیان بیان کرد: اجتماع پاک نعمت ها و همچنين برکات خداوند را به دنبال دارد و همچنين در صورتي که ملت پاک باشد درهای رحمت به روی آنها باز می مي شود.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله سبحانی: مسلمانان برای رفع معظلات و مسائل و مشکلات نیت های خود را پاک کنند در تاریخ ۲۰۱۸-۱۲-۲۴ ۲۰:۳۰:۰۷ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان