حضرت آیت الله سبحانی: سعی کنیم زبان و همچنين فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن ما دارای قید و همچنين بند باشد

%name حضرت آیت الله سبحانی: سعی کنیم زبان و همچنين فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن ما دارای قید و همچنين بند باشد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی گفت: سعی کنیم کمتر گناه کنیم البته معصوم نیستیم ولي بايد توجه داشت می توانیم به گونه ای زندگی کنیم که زبان و همچنين فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن و همچنين چشم ما دارای قید و همچنين بند بوده و همچنين به همه خوشبین باشیم.

به به گفته روزنامه نويس و خبرنگار شفقنا در قم، این مرجع تقلید شیعیان در انتهای درس خارج اصول خود در مسجد اعظم قم اظهار داشت: انسانهای سبکبار فوری ولي بايد توجه داشت انسان های سنگین بار دیرتر به مقصد می رسند.

او به نقل خاطره ملموسی در این زمینه پرداخت و همچنين گفت: سال شمسي ۱۳۳۲ به اصفهان می رفتم، وسط راه ماشین خراب شد، بار سبکی داشتم، آمدم این طرف و همچنين با ماشین دیگری راهی شدم ولي بايد توجه داشت آنها که چمدان داشتند و همچنين روی سقف ماشین گذاشته بودند، چند ساعتی معطل شدند.

آیت الله سبحانی تصریح کرد: حضرت امیرالمومنین(ع) فرمود: آنان که بارشان سنگین است انتظارشان در محشر زیاد است ولي بايد توجه داشت آنان که در صحیفه اعمالشان چیزی نباشد فورا رد می شوند لذا سعی کنیم کمتر گناه کنیم البته معصوم نیستیم ولي بايد توجه داشت می توانیم به گونه ای زندگی کنیم که زبان و همچنين فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن و همچنين چشم ما دارای قید و همچنين بند بوده و همچنين به همه خوشبین باشیم.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله سبحانی: سعی کنیم زبان و همچنين فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن ما دارای قید و همچنين بند باشد در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۰۲ ۰۸:۵۵:۲۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان