حضرت آیت الله حکیم در دیدار محققان مسیحی: محققان و همچنين علما باید مبلغان تفاهم و همچنين گفتگوی آرام باشند

%name حضرت آیت الله حکیم در دیدار محققان مسیحی: محققان و همچنين علما باید مبلغان تفاهم و همچنين گفتگوی آرام باشند

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی محمد سعید حکیم در دیدار جمعی از علما و همچنين محققان مسیحی متخصص در زمینه مطالعات اسلامی  از کشورهای فرانسه، برزیل، دومینیکن، مصر و همچنين عراق گفت: محققان و همچنين علمای دین باید مبلغان تفاهم و همچنين گفتگوی آرام باشند.

به نقل از سرویس ترجمه شفقنا از عراق، آیت الله حکیم اظهار کرد: محققان و همچنين علمای ادیان و همچنين مذاهب متنوع و گوناگون و مختلف باید برای رسیدن به حقایق و همچنين عمل به آن هم آزاد باشند و همچنين در عاقبت مسائل بنگرند.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه قرآن مجید، رسول اعظم(ص) و همچنين ائمه علیهم السلام، عیسی پیامبر(ع) و همچنين مریم بتول علیهما السلام را بیشتر از هر کتاب مقدسی گرامی می دارد و همچنين ارج می نهد، خطاب به هیئت مذکور تاکید کرد: باید این حقایق را بدانند که در صورتي که زاید بود، کنار بگذارند و همچنين در صورتي که صحیح بود، نسبت به مستندسازی و همچنين تشریح آن هم اقدام کنند.

آیت الله حکیم در ادامه همه محققان و همچنين علمای دین را به ترویج روحیه محبت، همزیستی و همچنين ارتباط توصیه کرد و همچنين گفت: محققان و همچنين علمای دین باید مبلغان تفاهم و همچنين گفتگوی آرام باشند و همچنين برای دستیابی به اهداف خود و همچنين همچنین رفع کدورت ها با یکدیگر دیدار داشته باشند تا اعمالشان به نفع همه باشد.

از سوی دیگر هیئت مذکور از فراهم شدن فرصت دیدار با حضرت آیت الله حکیم قدردانی کردند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حضرت آیت الله حکیم در دیدار محققان مسیحی: محققان و همچنين علما باید مبلغان تفاهم و همچنين گفتگوی آرام باشند در تاریخ ۲۰۱۸-۱۲-۲۱ ۱۳:۰۲:۱۶ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان