تاکید حضرت آیت الله حکیم بر لزوم اهتمام به ادای شعایر دینی و همچنين زیارت عتبات عالیات

%name تاکید حضرت آیت الله حکیم بر لزوم اهتمام به ادای شعایر دینی و همچنين زیارت عتبات عالیات

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی محمد سعید حکیم در دیدار جمعی از مومنان شهرستان باکو پایتخت آذربایجان بر لزوم اهتمام به ادای شعیر دینی، زیارت عتبات عالیات و همچنين  بهره بري و استفاده از آن هم تاکید کرد.

به نقل از سرویس ترجمه شفقنا از عراق، آیت الله حکیم خطاب به هیاتی از زائران کشور آذربایجان، آنها را نسبت به اهتمام به مسائل دینی و همچنين ادای فرایض و همچنين واجبات و همچنين عدم سهل انگاری در آنها توصیه کرد.

آیت الله حکیم همچنین از هیات آذربایجیانی خواست فرزندانشان را نیز نسبت به مسائل دینی و همچنين ادای فرایض دینی ترغیب کنند تا آنها را دربرابر گناهان و همچنين لغزش ها واکسینه کند.

مرجع تقلید شیعیان همچنین نسبت به اهتمام به ادای شعایر، زیارت مراقد مقدسه و همچنين بهره بري و استفاده از آن هم در راه تثبیت هویت دینی توصیه کرد و همچنين خاطرنشان ساخت: والدین باید با همکاری مشترک در راه تربیت فرزندانشان تلاش کنند تا حافظ دین، هویت و همچنين تقویت آنها در نفوس خود باشند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

تاکید حضرت آیت الله حکیم بر لزوم اهتمام به ادای شعایر دینی و همچنين زیارت عتبات عالیات در تاریخ ۲۰۱۹-۰۱-۰۴ ۱۷:۰۸:۰۰ منتشر شده است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان